Ana SayfaÜnlülerÖzkan Uğur'dan sevenlerini üzen haber! Ünlü sanatçı hayatını kaybetti

İlgili Postlar

Özkan Uğur’dan sevenlerini üzen haber! Ünlü sanatçı hayatını kaybetti

29 Mayıs’tan bu yana yoğun bakımda tedavi gören MFÖ grubunun sevilen üyesi usta sanatçı Özkan Uğur, lenf kanseriyle mücadele ederken hayatını kaybetti. Kanseri ikinci kez yenen sanatçının durumu maalesef kötüleşmişti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Uğur’un vefatını duyurdu. Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Herkese dost ve ilham olan bu sesi asla unutmayacağız. Çok üzgünüz. Allah’tan rahmet diliyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Özkan Uğur hayatını kaybetti
Özkan Uğur hayatını kaybetti
Özkan Uğur'dan Haberler!..
Özkan Uğur’dan Haberler!..

 

Özkan Uğur hayatını kaybetti 

Lenf kanserini ikinci kez yenen usta müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz nisan ayında hastalığının nüksettiğini ve akıllı ilaç kullanmaya başladığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz nisan ayında kanserle mücadelesine tekrar başlayan Uğur’un, yoğun bakımda tedavi gördüğü ve entübe edildiği bildirilmişti. Ünlü müzisyenin hayatını kaybettiği bildirildi.  Magazinhaberleri olarak yakınlarına baş sağlığı diliyoruz…

 

Kanseri üç kere yenmişti

Ünlü sanatçı Özkan Uğur, 2013 yılında lenfoma teşhisi konulmasının ardından yapılan tedavilerle 3 kez kanseri yenmeyi başarmıştı. Ancak son günlerde MFÖ grubunun üyesi olan Uğur’un tekrar yoğun bakımda olduğu haberleri gündeme geldi. Bir süredir entübe edilen sanatçının sağlık durumu yakından izleniyordu. Maalesef, ünlü sanatçıdan sevenlerini yasa boğan bir haber geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Özkan Uğur’un hayatını kaybettiğini Twitter hesabından duyurdu.

Fahrettin Koca’nın açıklaması şu şekilde: “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Herkese dost ve ilham olan bu sesi asla unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler