Ana SayfaDedikoduİbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak zor anlar yaşadı!

İlgili Postlar

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak zor anlar yaşadı!

İbrahim Tatlıses’in şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses, dün İstanbul Havalimanı’nda Bodrum’a seyahat etmek için bulunuyordu. Uçağa kısa bir süre kala telefonla iş görüşmesi yaparken, bir yolcu tarafından yüksek sesle konuştuğu gerekçesiyle uyarıldı.

Tartışma diğer yolcuların da dahil olmasıyla büyüdü. Kendisini ve yardımcısını korumak için eline geçirdiği eşyaları karşısındaki kişilere fırlatan Dilan Çıtak Tatlıses, havalimanı karakoluna giderek şikayette bulundu.

Dilan Çıtak havaalanı
Dilan Çıtak havaalanı

Dilan Çıtak Havalimanında Zor Anlar Yaşadı

Zor anlar yaşayan Dilan Çıtak Tatlıses ifadesinde şunları dile getirdi:

“Yardımcım Ezgi ile birlikte İstanbul Havalimanı’na geldik ve CIP salonuna geçtik, Bodrum’a gitmek üzere. Uçağımızı beklerken arkadaşlarımızla sohbet ettik ve fotoğraf çektirmek isteyen kişilerle fotoğraf çektik. Sonrasında işle ilgili bir telefon geldi ve iş yerindeki bazı evraklarla ilgili konuşmaya başladım. Telefon görüşmem sırasında yan koltuğa oturan bir kişi, eliyle omzumu dürtüp ‘biraz sessiz olun’ şeklinde kaba bir şekilde hitap etti. Ben de ‘Biraz sessiz olur musunuz hanımefendi?’ dedim. Gerçekten kaba ve rahatsız edici bir şekilde omzumu dürtmüştü.

Aynı kişi buna karşılık olarak ‘Kapa çeneni, çok konuşma’ dedi. Ben ve yardımcım şok olduk ve ‘Bu ne biçim bir tavır?’ diyerek güvenliği çağırdım. Güvenliğe, bu kişinin kaba tavırdan rahatsız olduğumu ve terbiyesizce konuşarak üzerimize yürüdüğünü belirttim ve onların uzaklaştırılmasını talep ettim. Çünkü kişi ayağa kalkıp bize doğru ilerlemeye başlamıştı.

Bu sırada, doktor olduğunu öğrendiğim başka bir kişi de hakaret içeren cümleler kurarak bağırmaya başladı ve ‘telefon sesinizi buradan duyuyoruz, biraz kapatın da biz de huzur içinde dinlenelim. Sen terbiyesizsin, böyle bir şekilde telefonla mı konuşulur!’ diyerek üzerimize yürümeye başladı.

Sonrasında tamamen alakasız bir kişi daha bize yürüyerek ‘düzgün konuşman gerekiyor, sana uyarı yapıldı, bunda ne var?’ dedi ve ‘şimdi buraya bütün teşkilatı çağırırım ve sizi buradan aldırırım’ şeklinde tehditler savurdu.

Dilan Çıtak’ın üzerine yürüdüler!

Bu olaylar yaşanırken, kendim ve yardımcımı savunmak için üzerimize yürüyen bu kişilere elime geçen her şeyi fırlattım. Çünkü güvenlik veya polis gelene kadar kimse araya girip bu adamları bizi rahatlatmadı. Tam tersine, hiç tanımadığım bir kişi daha onlara katılarak ‘terbiyesizsiniz, rezilsiniz, ahlaksızsınız’ diye bağırmaya devam etti.

Sonunda güvenlik geldi ve polisi çağırdım. Bu olaylar yaşanırken, elimdeki şeyleri üzerimize yürüyen 3 kişiye fırlatmak zorunda kaldım çünkü güvenlik veya polis gelene kadar kimse müdahale etmedi. İronik bir şekilde, bir doktor telefonunu çıkartıp görüntü almaya başladı.

Sonunda polis eşliğinde karakola gittik. Hem ben hem de yardımcım bu 4 kişiden şikayetçi olduk. CIP çalışanları da tüm bu olaylara şahitlik etti zaten.”

Dilan Çıtak Tatlıses ifade verirken, doktor olduğunu öğrendiği kişinin şikayetinden vazgeçmesini talep ettiğini ancak reddedilince yeniden hakaret ettiğini belirtti. Olayın içinde bulunmanın anlamsız olduğunu ve hiçbir sebep olmadan 4 erkeğin 2 kadına saldırmış olmasını anlamadığını ifade ederek, “Hala şoktayım. Bu kadar hakaret ve bağırmaların hiçbir sebebi yoktu. Böyle bir olayın içinde olmak benim için anlamsız… Aklım almıyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler