Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Özge Özder Sadakatsiz Dizisine Ne Zaman Geri Dönüyor?

Özge Özder Sadakatsiz Dizisine Ne Zaman Geri Dönüyor?

-

Geçtiğimiz haftalarda doğum yaptığı için rol aldığı Sadakatsiz dizisine ara veren Özge Özder ‘in diziye ne zaman döneceği belli oldu. Detaylar haberimizin devamında…

Özge Özder Sete Dönüyor

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen gibi ünlü isimlerin rol aldığı Sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veren Özge Özder geçtiğimiz haftalarda doğum yapmak için diziden bir süreliğine ayrılmıştı. Kızı Luna’yı kucağına alan oyuncu diziye geri dönüyor.

Dizide yurtdışına eğitime giden Derya Sadakatsiz ekibine geri dönüyor. Özder 23. bölümden itibaren Sadakatsiz’de hayat verdiği Derya karakterini canlandırmaya devam edecek. Özder kızına Eva Luna ismini vermişti.

ozge-ozder

Sadakatsiz Dizisi Geçtiğimiz Bölümlerde Yaşananlar

Selçuk’un, Derin’in iş yerinin açılışında Haluk’un istenmeyen oğlu olduğunu açıklaması bomba etkisi yaratır. Gönül, hemen eve gider. İnsanların dikkatini başka yöne çekmek için Asya’nın peşine adam taktırır. Sinan, İstanbul’a dönmeye karar verir. Gitmeden Asya ile vedalaşır.

Asya, Sinan’a sarılıp vedalaşırken onların fotoğrafları çekilir. Ertesi gün gazetelerde Asya hakkında ileri geri haberler çıkar. Asya, bunu yaptıranın Gönül olduğunu anlar. Derin, büyük bir zevkle gazetedeki haberleri Volkan’a okur. Volkan, doğruca soluğu Asya’nın yanında alır.

Ona, oğlunun annesi olarak insanların diline düştüğü için ona çok öfkelenir. Demir, bir abisinin olduğu ortaya çıkmasıyla okuldaki arkadaşları tarafından alay konusu olur. Okula gitmek istemez. Ali, ona destek oluyor ve okulda onunla dalga geçilmesine izin vermez. Asya, Ali’nin kötü tepki vermesinden çok korkar.

Ama onun, kendisine inandığını söyleyince rahatlar. Selçuk, annesinin çok hasta olduğunu öğrenir. Asya ile Nil, onu annesiyle buluşturur. Gönül, Selçuk’u bulup oradan gitmesi için ona para teklif eder. Ama Selçuk, kabul etmez. Derin, Asya’yı görür görmez ona laf sokar. Asya, elindeki videoyu ona vermemek için kendisini zor tutar.

Gönül’ün, durmadığını sürekli kendisini gündem yapmaktan vazgeçmediğini anlayan Asya, videoyu ona vermeye karar verir. Karşısına geçip Volkan’ın, evliliğinde mutlu olmadığını hala Asya’yı sevdiğini söylediği ve onu öpmeye çalıştığı videoyu Gönül’e izlettirir. Gönül, videoyu izledikten sonra, önce onun Volkan’ı kışkırttığını söyler.

Sonra, Asya Gönül’e, eğer durmazsa o videoyu her yere yayacağını söyler ve arkasını dönüp gider. Gönül, o videoyu Derin’in izlemesiyle evliliğinin biteceğini anlar.

 Sadakatsiz 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Yeniden Aile Olma Hayaline Kapılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar