Ana SayfaÜnlülerÖzcan Deniz İlk kez Bebeğinin Görüntüsünü Paylaştı!

İlgili Postlar

Özcan Deniz İlk kez Bebeğinin Görüntüsünü Paylaştı!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın bebeği dünyaya geldi. Gerçekleşen doğum sonrası baba olmanın heyecanını yaşayan Özcan Deniz, gayet mutluydu…İşte detaylar

Baba olma sevinci yaşayan Özcan Deniz, babasının acısıyla yıkıldı! Mutluluğuna gölge düştü…

Özcan Deniz’in Bebeği Oldu…

Kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile geçtiğimiz Mart ayında sade bir nikah töreniyle hayatını birleştiren Özcan Deniz, yıllardır hasretini çektiği evladına dün akşam kavuştu. 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan, erken doğum yaptı. Haziran ayının başlarında dünyaya gelmesini bekledikleri oğulları, sürpriz yaparak erken dünyaya geldi. Özcan Deniz baba olma mutluluğunu sosyal medya hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaşarak, yaşadığı mutluluğu duygusal bir yazı ile paylaştı…İşte o yazı!

Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz’den Duygusal Paylaşım…

Bugün doğum günüm. Seninle her göz göze gelip, cennet kokun ciğerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor EN GÜZEL HEDİYEM.ALLAH karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim.yanlışlardan,zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim.Bunları yaşayacaksın çünkü hayatın kuralı bu.Gerekli bir kuraldır.Sana hayatı yaptığın yanlışlar,yaşadığın zorluklar,karşılaştığın kötü insanlar öğretecektir. Baban olarak duam ve çabam bunlar karşısında güçlü,dayanıklı ve zeki olman olacak hep.Bunları buraya yazıyorum çünkü kaybolmayacak bu yazdıklarım ve aklın erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın.Unutma’ki şartlar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım.gücüm yettiğince,aklım erdiğince sana son nefesime kadar fiziken,ruhen eşlik edeceğim. Sana yanlış seçimler yaptığını düşündüğünde doğrunun ve yanlışın göreceli olduğunu,tıkandığında hep bir çıkış yolunun bulunduğunu,zihnini hep açık tutman gerektiğini,her durumda bakış açını değiştirip durumu başka açılardan da görmen ve kararlarını öyle vermen gerektiğini,bir zorlukla karşılaştığında yeryüzünde herhangi bir insan o zorluğu aşmışsa senin de aşabileceğini,öğrenmekten ve de düşünmekten yoksun olmaman gerektiğini,uzaklarda dahi olsan aile birliğine önem vermen gerektiğini,gerçek dostlukları önemsemeni,aşkı bulduğunda üçüncü şahıslara kulak asmadan doya doya yaşaman gerektiğini,senin yaşam enerjini yok edecek,hiçleştirecek insanlardan kim olursa olsun uzak durman gerektiğini,sahiplenmekle kölelik,bağlanmakla bağımlılık arasınki farkın ne olduğunu, kadınlara saygılı ve zarif olman gerektiğini, kimseyi ayiplamaman ve şekilci olmaman gerektiğini, en yok zamanında dahi çalmaman ve çalışarak kazanman gerektiğini,hayallerini büyük tutup onları gercekleştirmekten korkmaman gerektigini, söhrete ve paraya köle olmaman gerektiğini, cimri olmaman ama seni yoksullaştıracak kadar da bonkör olmaman gerektiğini,yokluğun içinde öğrenecek çok şey olduğunu,kaba kuvvetin zayıf insanların işi olduğunu,ama sana uygulandığında da karşılığını vermeye hazır olman gerektiğini, hayvanları ve doğayı sevmeni, sanatı ve bilimi önemsemeni,daha bir çok hayat tecrübemi sana ömrüm yettiğince öğretmeye çalışacağim. Tek duam bu. seni çok seviyorum. iyi ki doğduk.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler