Magazin Haberleri » Kimdir » Ozan Pehlivan Kimdir?
Ozan Pehlivan Kimdir?
Ozan Pehlivan Kimdir?

Ozan Pehlivan Kimdir?

“O İş Bende” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Ozan Pehlivan kimdir? Ozan Pehlivan kaç yaşında? Ozan Pehlivan albümleri neler? Ozan Pehlivan aslen nereli? Ozan Pehlivan hangi burç? Ozan Pehlivan hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Ozan Pehlivan Kaç Yaşında? Ozan Pehlivan Aslen Nereli? Ozan Pehlivan Hangi Burç?

Ozan Pehlivan 12 Ocak 1991 senesinde Kırklareli’inde dünyaya gelmiştir. Aslen Kırklarelili olan Ozan Pehlivan, Oğlak burcudur.

Ozan Pehlivan Kimdir?

Ozan Pehlivan, üniversiteye kadar eğitim hayatına Kırklareli’de devam etmiştir. Çocukluğundan beri müziğe ilgili olan Ozan Pehlivan, liseden mevzun olduktan sonra “Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Müziği Bölümü”nü kazanmıştır.

Okul yıllarında birçok ünlü isme konserlerinde vokalist ve klarnetçi olarak eşlik eden Ozan Pehlivan, 2014 senesinde ekranların sevilen programı “O Ses Türkiye” yarışmasına katılarak finale kadar kalmayı başarmıştır. Yarışmada sesiyle milyonlara hitap etme fırsatı yakalayan ve kısa sürede büyük bir kitle yakalayan Ozan Pehlivan, 2016 senesinde ilk teklisi olan “Hadi Eyvallah” ile dinleyicileriyle buluşmuştur.


Ozan Pehlivan Albümleri

  • 2019 – O İş Bende
  • 2017  İtiraf Et
  • 2016 – Hadi Eyvallah
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Selim İleri Kimdir?

Selim İleri Kimdir?

“Yağmur Akşamları” kitabının yazarı Selim İleri kimdir? Selim İleri kaç yaşında? Selim İleri aslen nereli? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir