Magazin Haberleri » Kimdir » Ata Çağlayan Kimdir?
Ata Çağlayan Kimdir?

Ata Çağlayan Kimdir?

Mühendis olan ve Mühendislikten yanı sıra reklamcılık ve organizatörlük yapan Ata Çağlayan Kimdir? Ata Çağlayan kaç yaşında ? Ata Çağlayan şarkıları nelerdir? Ata Çağlayan aslen nereli? Ata Çağlayan hangi burç? Ata Çağlayan hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Oğlak Burcu Ünlüler

Ata Çağlayan Kaç Yaşında? Ata Çağlayan Aslen Nereli? Ata Çağlayan Hangi Burç?

Başarılı sanatçı Ata Çağlayan, 12 ocak 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı sanatçı oğlak burcudur.

12 Ocak Doğumlu Ünlüler


Ata Çağlayan Kimdir?

Mühendis olan ve Mühendislikten yanı sıra reklamcılık ve organizatörlük yapan Ata Çağlayan, 12 ocak 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. çocukluk yılları İstanbul da geçmiş ilkokul ve ortaokulu İstanbul da okumuştur. Çocukluk yıllarında müzikle ilgilenen Ata çağlayan, Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Bilgisayar Mühendisiliği mezunu olmuştur. bu bölümlerin yanı sıra reklamcılık ve organizatörlük yapmıştır. Ata Çağlayan, çocukluk yıllarından bu yana hobi olarak yer alan müzik onun bir parçası olmuştur. yaptığı işlerle zaman ayıramayan ünlü sanatçı model olarak işe başlamış ve önemli alanlarda bulunmuştur. Bunların yanı sıra çevresinden yardım alarak o güzel sesi ile şarkılar çıkarmıştır. Yaptığı mankenlikten sonra ilk kliplerini çıkaran sanatçı çıkardıkları arasında en yeni “Kalbimin Sahibi” klibi ile kendini bütün sevenlerine ve hayranlarına duyurmuştur. Bu günlerde Sezen Aksu’nun “Tükeneceğiz” klip’i ile kendini çabalayan Ata çağlayan yeni şarkısı ve ilk Single’ı ile herkesi etkilemiştir başarılarını devamını getirmiştir. Ata Çağlayan müzik camiasına önemli eserlerde bulunmuş ve takipçi kitlesini arttırmıştır.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Elfatun (Oğuz Kaan Özdemir) Kimdir?

Şarkılarıyla gönülleri fetheden Elfatun kimdir? Elfatun kaç yaşında? Elfatun albümleri neler? Elfatun aslen nereli? Elfatun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir