Magazin Haberleri » Dedikodu » Ozan Güven Deniz Bulutsuz Cephesinde Yeni Gelişme
Ozan Güven Deniz Bulutsuz Cephesinde Yeni Gelişme
Ozan Güven Deniz Bulutsuz Cephesinde Yeni Gelişme

Ozan Güven Deniz Bulutsuz Cephesinde Yeni Gelişme

Bir buçuk yıllık sevgilisi Deniz Bulutsuz’u ağır şekilde darp eden Ozan Güven’e gelen tepkiler büyüyor. Uzun bir süredir ne olacağı merak edilen Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz cephesinde yeni gelişme yaşandı. İşte detaylar;


Deniz Bulutsuz’un Darp Raporu Şiddeti Gözler Önüne Serdi

“Raporda 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm.” tespiti yer aldı.

Deniz Bulutsuz Kimdir?

Senaristler Harekete Geçti

Kamuoyunda büyük yankı uyandıran şiddet olayı sonrasında senaristlerde bir araya gelerek kadına şiddete karşı harekete geçti. Toplamda 112 senaristin imzasını taşıyan bildiride Deniz Bulutsuz’a destek verilirken, Ozan Güven ile iş ortaklığı olan kişi ve kuruluşlardan açıklama yapıp tavır almaları talep edildi.

Hürriyet Yazarından Cem Yılmaz’a Ozan Güven Cevabı!

Ozan Güven Deniz Bulutsuz Cephesinde Yeni Gelişme

Ozan Güven Deniz Bulutsuz olayı giderek büyürken son dakika gelişmeleri de yakından takip ediliyor. Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Bilirkişi, Ozan Güven‘in evindeki kamera kayıtlarının silindiğini belirledi.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Soner Sarıkabadayı'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Soner Sarıkabadayı’nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu..

Türk Pop müziğinin yetenekli isimlerinden Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir