Ana SayfaÜnlülerÖykü Çelik "Düğün 2022'de"

İlgili Postlar

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”

Öykü Çelik geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Sevgilisi İsmail Berhan’dan evlilik teklifi alan Çelik, gelecek yıl nikah masasına oturacaklarını söyledi. Detaylar haberimizin devamında…

Öykü Çelik kimdir?

2022’de Evleniyoruz

Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan’ın evinden çıkarken objektiflere takıldı. Kuaföre gittiğini söyleyen Çelik, muhabirlerin sorularına, “İki gündür sizlerle beraberiz zaten, ne konuşacağız” diye takıldı. Çelik, düğün hakkındaki sorulara ise, “Önümüzdeki sene evleneceğiz. 2022’de düşünüyoruz” dedi.

Çelik ve sevgilisi geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Çiftin otomobilleri arızalanmış ve yolda kalmıştı. Çelik, “Araba durunca bir daha kalkmıyor” demiş, o esnada yoldan geçen at arabası da ortaya ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmuştu. Üstü açık klasik otomobillerinin keyfini çıkaramayan Çelik ile sevgilisi, başka bir araçla evlerine döndüler.

Ben Karadeniz Kızıyım

Koronavirüse rağmen art arda ev partilerine katılarak, tepki toplayan oyuncu Öykü Çelik, verdiği bir röportajındaki kullandığı ifadelerle uzun süre konuşulmuştu. Parti parti gezen biri olmadığını belirten oyuncu, Karadeniz kızı olduğunu söyleyerek, “Ben Trabzon Lisesi mezunuyum ve Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş kızım. Saçımı örgüden başka bir şey yapmadım. Bu yaştan sonra kültürümü mü reddedeyim?” demişti.

Açıklamalarım Yanlış Anlaşıldı

Oyuncunun bu sözleri Twitter’da gündem olmuş, sosyal medyada oyuncuya tepki yağmıştı. Yaşananlardan sonra Öykü Çelik, yazılı bir açıklama yayınlamış ve şu cümleleri kullanmıştı;

“Açıklamalarım toplum tarafından yanlış anlaşılıp çeşitli mecralarda farklı yerlere çekilmiştir. Eğer sözlerimin sadece çok küçük bir kısmına odaklanmayıp, röportajda hangi soru karşısında bu ifadeleri kullandığımı göz önünde bulundursaydınız böyle acımasız yorumlar yapmazdınız.”

“Hiçbir zaman negatif durumdan beslenip kimseyi incitmedim. Sadece kadının kadına yaptığı şiddete değil, insanın insana her türlü şiddetin karşısında oldum ve kınadım. Röportajda aslında kendimi eleştirdim. Olumsuz olarak değerlendirdiğim kendimdi. Tamamen yanlış anlaşıldım.”

“Küfür ve argo barındıran yorumlarını yaparken lütfen benim de bir kadın olduğumu unutmayın. Yanlış anlaşılmaktan üzüntü duyduğumu belirtiyor ve en kısa zamanda da sözlerime benim açımdan bakabilmenizi diliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler