Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerOsman Sınav Bergen Yüzünden Vizyon Erteledi!

İlgili Postlar

Osman Sınav Bergen Yüzünden Vizyon Erteledi!

Son dönemlerin şüphesiz en çok konuşulan filmi olan Bergen’in gişe rekoları kırması yönetmenlerin vizyon tarihlerinde değişikliğe gitmesine neden oldu. Osman Sınav Bergen yüzünden vizyon erteledi! İşte detaylar;

Farah Zeynep Abdullah: Şiddeti Hiç Bu Kadar Yakından Tanımamıştım

‘Acıların kadını’ olarak anılan Belgin Sarılmışer’in hayatının anlatıldığı filmde sanatçıyı canlandıran Farah Zeynep Abdullah, “Şiddeti hiç bu kadar yakından görmemiş, tanımamıştım. Çünkü fiziksel şiddet tespiti kolay olabiliyor. Şiddeti ele alış biçimimiz bu süreçte beni heyecanlandırdı açıkçası. Filmde çok fazla şiddet göstermiyoruz ama göstermekten ziyade hissediliyor” dedi.

Farah Zeynep Abdullah’ ın ‘Bergen’ Filmi Galasındaki Tarzı Gözleri Kanattı…

Kendisini en çok senaryonun cezbettiğini belirten oyuncu, “Bir kadın anlatıyoruz. Hiçbir insan birkaç tamlamayla anlatılamaz. Beni cezbeden senaryo oldu. Daha objektif, ne olursa olsun güçlü tarafından bakılması. Çünkü yaşadığı acıların tarifi yok” şeklinde konuştu.

Farah Zeynep Abdullah, “Bergen gibi çok tanınan bir insanı canlandırmak büyük bir sorumluluk gibi algılanabiliyor. Benim için senaryoda yazan önemli. Ben senaryoda yazılan kıza odaklandım. Bergen’in şarkılarını referans alarak, elimden geleni yapmaya çalıştım” ifadelerini kullandı.

Osman Sınav Bergen Yüzünden Vizyon Erteledi!

Pandemi nedeniyle uzun süre iş yapamayan sinemalar Bergen filmi ile aşırı yoğun günler yaşıyor. Sinema salonu işletmecileri dağıtımcı firma CGV Mars’ı arayarak Osman Sekiz’in ertelenmesini talep etti.

Sinema salonu işletmecileri Bergen filminin yakaladığı seyirci ilgisini kaybetmemek için Osman Sekiz filmini ileri bir tarihe alınmasını talep etti. Dağıtımcı firma CGV Mars ile salon işletmecileri yaptığı görüşme sonrası Osman Sekiz’in ertelenmesi konusunda anlaştı.

Farah Zeynep Abdullah’ dan ‘Bergen’ Filmine İzin Vermeyen Kozan Belediye Başkanı’ na Büyük Gönderme!…

Osman Sekiz 1 Nisan’da vizyonda olacak

Osman Sekiz filmi yönetmeni Ezel Akay twitterdan yaptığı açıklama ile filmin 1 Nisan’da vizyona gireceğini belirterek, “Ordulu bir sinemacı aradı’ Osman Sekiz’i bir hafta ertelesek biz 6 salonda Bergen oynatsak’ dedi. Bergen 6-7 milyona koşuyor. Salonlar para kazansın iş yapsın diyerek Osman Sekiz’in gösterimini 1 Nisan 2022’ye aldık” dedi

Merakla beklenen filmlerden biri olan Osman Sekiz 24 Mart’ta Avrupa sinemalarında vizyona girecek.

Osman Sınav Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler