Magazin Haberleri » Dedikodu » Onur Mete’den Şok Açıklamalar!
Onur Mete'den Şok Açıklamalar!
Onur Mete'den Şok Açıklamalar!

Onur Mete’den Şok Açıklamalar!

Nazlanma isimli cover şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkan Onur Mete Mavişehir Dergisi’nden genç gazeteci İsmail Gökgez’le yüz yüze röportaj yaptı. Kadıköy’de bir araya gelen ikili uzun uzun sohbet etti. Onur Mete, özel hayatına ve müzik yaşamına dair birçok soruyu samimi bir şekilde cevapladı.


‘Mekanın Sahibi Daima Dinleyicimizdir’

Müzikte mekanın sahibi tartışmaları sürüyor. Kimisi kendisini mekanın sahibi ilan ediyor kimisi de müziğin Kleopatrası. Sizce mekanın sahibi kimdir?’ sorusuna“Bu Senin Şarkın ve ‘Nazlanma’dan sonra bana da kral geri döndü yakıştırmaları yapıldı. İnsanı gülümsetiyor ama bir de gerçekler var. Kimse mekanın sahibi değil. Tüm kalbimle söylüyorum kral ve kraliçe ya da mekanın sahibi daima dinleyicimiz, sevenlerimizdir. Seyircinin gelmediği mekan sahipsiz kalır, kimse çıkıp şovunu yapamaz ya da şarkısını söyleyemez. Bizler onların sevgisine ilgisine alkışına layık olmaya çalışan elçiler olarak güzel şeyler üretelim yeter. O zaman her şey çok güzel olur!” cevabını verdi.

Onur Mete, Eşini Kucağında Taşıdı!


‘Ajda Pekkan’ı Tarif Etmek İçin Kelime Bulmak Zor’

Gökgez, hayranı olduğu Ajda Pekkan’ı, Onur Mete’ye sorduğunda ise şu cevabı aldı: Tanışıklığım var kendisiyle. Şehrazat’ın 30’uncu Sanat Yılı Kutlaması’nda aynı sahneyi paylaşmışlığım vardır. Ajda Hanım’ı tarif etmek için kelime bulmak zor. Bir insan bu kadar sene her sabah spor her sabah ses egzersizi yapar mı? İnsanlardan bu kadar ayrılıp kalabalıklar içinde yalnız kalıp yine de o sahneye çıktığında parlamak bence bir mucize. Ajda Hanım zamansız bir efsane! Bu kadar yüksek bir marka olup hiç abuk subuk magazin haberlerinin içinde görmedim. Hepimizin örnek alması gereken o kadar çok şeyi var ki…”

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Johnny Depp Mahkemeden Özür Diledi

Johnny Depp Mahkemeden Özür Diledi

2018 senesinde Amber Heard ile olaylı bir şekilde bulunun dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp darp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir