Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Ömür Gedik’ten Tüm Kadınlara ‘İyi Bak Bana’

Ömür Gedik’ten Tüm Kadınlara ‘İyi Bak Bana’

-

Ömür Gedik’ten tüm kadınlara “İyi Bak Bana”. Ömür Gedik, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı ‘İyi Bak Bana’ adlı şarkı için “Kadına bir gün değil her zaman değer verilmeli. Şarkım tüm kadınlara armağan olsun” dedi.

Ömür Gedik kimdir?

Şarkısını Tüm Kadınlara Armağan Etti

Şarkıcı, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı ‘İyi Bak Bana’ adlı şarkı için “Kadına bir gün değil her zaman değer verilmeli. Şarkım tüm kadınlara armağan olsun” dedi.

Ömür Gedik, söz ve müziği Neşe Seçil Tokat’a ait olan ‘İyi Bak Bana’ adlı şarkıyı ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Youtube üzerinden dinleyicisiyle buluşturdu. Eserin aranjesi Doğan Kospançalı imzasını taşıyor. Gedik “Ne yazık ki sayısı her geçen gün giderek artan kadına yönelik şiddet haberleri hepimizi çok üzüyor. Şiddetin hiçbir türlüsünü kabul edemiyorum. Konuyla ilgili yasal düzenlemelerin daha katı hale getirilmesini istiyorum. Kadına şiddetin, zulmün, tecavüzün, tacizin, ayrımcılığın ve eşitsizliğin olmadığı bir dünyanın hayali ile bu şarkımı tüm dünya kadınlarına armağan ediyorum” dedi.

 

Ömür Gedik’ten Cinsel Organı Görünen Nusret Gökçe’ye Bomba Yorum..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

ramazan

Ramazan ‘ı Sağlıkla Geçirmeyi Sağlayacak 5 Öneri

0
11 Ayın Sultanı Ramazan her yıl olduğu gibi bu yıl da evlere huzur ve bereketi ile geliyor. Ancak Ramazan ayında beslenme düzeninin değişmesi, hareketin...