Ana SayfaÜnlülerOğuzhan Koç- Demet Özdemir çifti boşanıyor mu? Eser Yenenler' in şaşırtıcı iddiası

İlgili Postlar

Oğuzhan Koç- Demet Özdemir çifti boşanıyor mu? Eser Yenenler’ in şaşırtıcı iddiası

Ağustos 2022’de dünyaevine giren Oğuzhan Koç Demet Özdemir çifti sosyal medyada bol bol aşk dolu paylaşımlar yapıyor. Fakat iki hafta önce evliliklerindeki sorun olduğu iddiasıyla gündeme geldiler.

Güzel oyuncu Magazin D muhabirlerine eşiyle sorunları olduğunu onayladı. Başka bir gün Etiler’de Oğuzhan Koç’un yakın arkadaşı Eser Yenenler görüntülendi. Yakın arkadaşının evliliği hakkında açıklama yaptı.

Eser Yenenler'in şaşırtıcı açıklaması
Oğuzhan Koç ‘ un yakın arkadaşı Eser Yenenler’in açıklaması

17 Mart’ta evliliklerinde krizle gündeme gelen ünlü çift iddialara göre, deprem sebebiyle doğum günü kutlamak istemeyen oyuncuya yakın arkadaşları kutlama organize etti. Arkadaşlarının evinde küçük bir kutlama sırasında Oğuzhan Koç’la tatsız dakikalar yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte Özdemir, yakın arkadaşı Saadet Özsıkıntı’nın evine gitmeyi tercih etti.

Her evlilikte sorunlar olur

Başrolündeki dizinin çekimleri için Moda’da bulunan oyuncu Magazin D’ ye konuştu. “Her evlilikte sorunlar olur. Bu bizim özel hayatımız ve çok hassas bir konu herkesin saygı duymasını bekliyorum. Evi de terk ettiğim de doğru değil” şeklinde açıklama yaptı.

Oğuzhan Koç’un sitemi

İstinye’ de trafik de muhabirlere denk gelen Oğuzhan Koç, evliliği hakkında çıkan olumsuz söylentiler için: Her şey yolunda arkadaşlar. Nereden çıkıyor bunlar anlamıyorum” sözleriyle sitem etti. Trafiğe takıldığında eşinin aracını kullanan ünlü şarkıcıyı görenler Demet eve dönmüş şeklinde yorumladı.

Eşimle yeni şeyler denemeyi seviyoruz

Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülenen Eser Yenenler eşi Berfu Yenenler ile sahnede yaptığı gösteri çok konuşuldu. Bu konuyla ilgili oyuncu” Oyun çok güzel gidiyor. İnsanlar karı-koca sahnede olmayı değişik buldular. Oyun çok güzel oldu. Eşimle bu tarz işler yapmayı seviyoruz. Ama skeci evde çekmek için bile 900 lira verince, benim de tadım kaçmadı değil” açıklamasını yaptı.

eser yenenler

Oğuzhan benim kardeşim

Eser Yenenler yakın arkadaşı Oğuzhan Koç’un özel hayatıyla ilgili: ” Oğuzhan benim kardeşim. Onların üzerine çok gidiyorlar. Aralarında hiçbir sıkıntı yok. Evlilikleri gayet güzel gidiyor.

Yardımlarımız devam ediyor

Eşi ile birlikte deprem bölgesini ziyaret eden oyuncu, felaketle ilgili: “Çok zordu. Unutmamamız gereken bir olay. Bir elimizden geldiğince yardımlarımızı yapıyoruz ama konu gerçekten çok büyük. Toparlanması zaman alacak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler