Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik Oğuz Saral 'ın Yeni Şarkısı Heves 1 Milyon İzlendi!

Oğuz Saral ‘ın Yeni Şarkısı Heves 1 Milyon İzlendi!

-

Genç şarkıcı Oğuz Saral, bestesi Emre Kaya’ya ait olan Heves şarkısı ile büyük çıkış yakalamıştı. Müzik dünyasına yeni adım atan şarkıcı Heves şarkısı ile radyo ve müzik kanallarında en çok yer verilen isim oldu. Detaylar haberimizin devamında…

Oğuz Saral Kimdir?

1 Milyon İzlenmeye Ulaştı!

30 yaşındaki şarkıcı geçtiğimiz aylarda bestesi Emre Kaya’ya ait olan Heves şarkısı ile büyük çıkış yakalamıştı. Müzik piyasasına hızlı giriş yapan şarkıcının ilk şarkısı radyo ve müzik listelerinde büyük ilgi gördü.

Müzik piyasasına başarılı bir şekilde giriş yapan şarkıcı, Emre Kaya imzalı “Heves” şarkısıyla radyo ve müzik kanallarında en çok yer verilen isim oldu.

Genç Şarkıcı Son Anda Virüse Yakalandı…Geçtiğimiz ay yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı ünvanını alan Oğuz Saral, “Heves” ile 1 milyon izlenmeye ulaştı.

En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı Ödülü Almıştı

Genç şarkıcı Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı ödülüne layık görülmüştü. Ödül sonrasında Saral kendisini ödüle layık gördükleri için tüm radyolara ve müzik kanallarına teşekkürlerini iletmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sadi'nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz Yaşlarına Boğdu

Kırmızı Oda 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi’nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz...

0
Tv 8'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kumru, üzerine kuma getirileceğini öğrenince Yavuz'la nasıl...