Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » O Ses Türkiye’de Bir İlk!
Murat Çok Uğraştı, Tercihi Hadise oldu!
Murat Çok Uğraştı, Tercihi Hadise oldu!

O Ses Türkiye’de Bir İlk!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı “O Ses Türkiye” bir ilk ile ekranlara geldi! 2011 senesinde ekranlara gelmeye başlayan yarışma bu 8 senesini doldurmanın büyük coşkusuyla bu sezonda da izleyicilerini ekran başına kitleyecek. Senelerdir birbirinden yetenekli yarışmacıları ağırlayan yarışmada bir ilk gerçekleştirilerek yarışmacı juri üyelerini seçmedi bu olay O Ses Türkiye’de Bir İlk!


Murat Çok Uğraştı, Tercihi Hadise oldu!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı “O Ses Türkiye” bir ilk ile ekranlara geldi! 2011 senesinde ekranlara gelmeye başlayan yarışma bu 8 senesini doldurmanın büyük coşkusuyla bu sezonda da izleyicilerini ekran başına kitleyecek. Senelerdir birbirinden yetenekli yarışmacıları ağırlayan yarışmada bir ilk gerçekleştirilerek yarışmacı juri üyelerini seçmedi. Yarışmanın olmazsa olmazı Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye çekimlerinden yaptığı paylaşımlarla gülümsetiyordu. Takipçileriyle zaman zaman ekrana gelmeyen görüntüleri de paylaşan Ilıcalı bu defa sete giren bir kedinin jüri tercihiyle ilgili paylaşımda bulundu. Sete giren bir kedi için mücadele eden yarışmacılar bütün kozlarını kullandılar. Çekimler sırasında stüdyoya giren bir kediyi fark eden Acun Ilıcalı ve jüri üyeleri onun kendilerine gelmesi için dil döktü.

O Ses Türkiye'de Bir İlk!
O Ses Türkiye’de Bir İlk!

O Ses Türkiye’de Bir İlk!

O Ses Türkiye yarışmasına katılan isimleri ekiplerine alabilmek adına birbirleriyle yoğun bir mücadele içeresine giren jüri üyeleri, bu defa sete giren bir kedi için mücadele etti. Çekimler sırasında stüdyoya giren bir kediyi fark eden Acun Ilıcalı ve jüri üyeleri onun kendilerine gelmesi için dil döktü. Bu konuda en çok gayreti gösteren isim Murat Boz olurken, kedinin tercihi programın gedikli jüri üyesi Hadise’den yana oldu.


O Ses Türkiye'de Bir İlk!
O Ses Türkiye’de Bir İlk!
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Damla Topçu Tek Derdim

Damla Topçu ilk teklisi “Tek Derdim” ile müzikseverlerle buluşuyor!

Lise döneminden bu yana ilgi duyduğu müziği hayatının merkezine koyan ve bu yolda ilerleyen Damla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir