Magazin Haberleri » Ünlüler » Nusret’ten, Şiddete Hayır Videosu!
Nusret-kadina-siddet-videosu
Nusret-kadina-siddet-videosu

Nusret’ten, Şiddete Hayır Videosu!

Kendi özgü ‘Saltbae’ hareketiyle dünya çapında ünlenen sosyete kasabı Nusret Gökçe, Instagram hesabından paylaştığı video ile  kadına yönelik şiddete tepki gösterdi. Nusret Gökçe’nin bu videosuna tekpiler nasıl oldu? detaylar Haberimizde..


Nusret Gökçe’den 29 Ekim Coşkusu!

Nusret Gökçe’den, Şiddete Hayır Videosu!

Kendi özgü  ‘Saltbae’  hareketiyle milyonlarca kişi tarafından takip edilen sosyete kasabı  Nusret Gökçe, Instagram hesabından kadına yönelik şiddete kendi tarzıyla videosuyla tepki gösterdi.

NUSRET KİMDİR?

 

Nusret Gökçe’nin Paylaşıma, “Ahmet Kural’a iyi gönderme olmuş. Tebrik ederim.” Yorumu Yapıldı!

Instagram hesabından bir video paylaşan sosyete kasabı Nusret Gökçe, bu paylaşıma, “Kadına şiddete hayır!!” notunu da iliştirdi. Nusret Gökçe’nin videosu kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçi tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Nusret Gökçe’nin bir takipçisi bu özel paylaşıma, “Nusret Gökçe adamsın, seviyoruz seni” yorumunu yaparken, başka bir takipçisi ise paylaşıma,  “Ahmet Kural’a iyi gönderme olmuş. Tebrik ederim.” yorumunu yaptı.


 

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Burcu Esmersoy Boşanma Davası Açtı Mı?

Burcu Esmersoy Boşanma Davası Açtı Mı?

Geçtiğimiz haftalarda Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti boşanma haberiyle gündeme gelmişlerdi. Burcu Esmersoy ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir