Ana SayfaDedikoduNusret Gökçe duvara bantladığı pirzola için 7,2 milyar TL istedi

İlgili Postlar

Nusret Gökçe duvara bantladığı pirzola için 7,2 milyar TL istedi

Dünyaca ünlü  kasap Nusret Gökçe, İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan’ın duvara bantlanmış muz isimli çalışmasını 120 bin dolara satmasına karşılık olarak duvara bantladığı pirzolaya 1 milyar 250 milyon dolarlık fiyat koydu.

Satışa sunduğu etlerle çektiği her videosu gündem olan sosyetik kasap Nusret Gökçe, son günlerin en çok bahsedilen sanat eserine gönderme yaptı. Nusret Gökçe, duvara bantlanmış muz eserine karşılık olarak pirzolayı bantlayarak sosyal medya hesabından paylaştı.

Nusret Gökçe kimdir ?

7,2 Milyar TL’lik bantlı pirzola

Ülkenin farklı yerlerinde restoranı olan ve zamanının bir kısmını spor yaparak geçiren Nusret Gökçe dikkat çeken sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha kısa bir süre paylaştı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Gökçe, İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan’ın duvara bantlanmış muz isimli eserini 120 bin dolara satışa çıkarmasına karşılık bir hamlede bulundu. Bir pirzolayı bantlayan Gökçe, bu fotoğrafı “Sadece $1,250,000,000 dedi” notuyla Instagram hesabından paylaştı. Gökçe’nin 1 milyar 250 milyon dolar yani 7,2 milyar TL istediği bu pirzola için sosyal medya kullanıcılarının ne tepkiler vereceği merak konusu oldu.

Duvara bantlanmış muzu  120 bin TL’ye sattılar

ABD’nin Miami şehrinde düzenlenen Art Basel Sanat Festivali kapsamında sergilenen ve sadece “duvara bantlanmış bir muzdan” oluşan sanat eserine 120 bin dolara alıcı çıktı. İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan tarafından yapılan post-modern eser, Miami’deki bir süpermarketten alınan bir adet muz ve 15 santim uzunluğunda bir koli bandından meydana geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler