Ana SayfaDedikoduNilperi Şahinkaya'dan Özel Açıklamalar

İlgili Postlar

Nilperi Şahinkaya’dan Özel Açıklamalar

İlk oyunculuk deneyimini okul yıllarında ‘Deniz Yıldızı’ (2009-2010) ile yaşayan, son olarak dijital platformda yayınlanan ‘Erşan Kuneri’ dizisinde kamera karşısına geçen Nilperi Şahinkaya, üç yıldır birlikte olduğu heykeltıraş Emre Yusufi ile ilişkisini anlattı. Nilperi Şahinkaya’dan özel açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

Şamdan Plus’a Röportaj Verdi

Senegal’de dünyaya gelen, ilkokul eğitimini Paris’te, ortaokul eğitimini Bern’de tamamlayan Nilperi Şahinkaya, 2003 yılında Ankara’ya yerleşip, 2006’da Charles de Gaulle Fransız Lisesini bitirdi. 2006-2010 yılları arasında ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde okudu. 2010’da ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisine seçilerek İstanbul’a yerleşen oyuncu, Şamdan Plus dergisine röportaj verdi.

Nilperi Şahinkaya’dan Özel Açıklamalar

Tüm ikili ilişkilerde ben çözen tarafım. Geçip gitmiş tatsız bir olayı boşu boşuna söyleyerek, vakit kaybetmek istemem. Ama karşımdaki yardımcı olmuyorsa çok sinirlenirim. Genelde en karanlık yüzüm o anlarda ortaya çıkıyor.

Erkek arkadaşım Emre’nin zevkli olması, bir sanatçıyla olmanın en güzel tarafı bence. O hep, her şeyin en güzelini tercih eder. Çok duygusaldır. Aşıkken daha cesur olurum.

“Bir Şeyler İzlemeden Uyuyamam”

Bir şeyler izlemeden uyuyamam. Çok utanç verici çünkü şöyle şeyler izliyorum; bir kadın, bir şeyler fısıldayarak size sözde makyaj yapıyor. Yani kameraya makyaj yapıyor, siz de izlediğiniz için size yapılıyormuş gibi oluyor ve bu benim uykumu getiren tek şey.

“Annemle Filmde Oynamak İsterim”

Annemin ‘şu Dağın Ardı İran’ isimli enfes bir otobiyografik kitabı var. Çok güzel film senaryosu olur. O filmde annemle oynamayı çok isterim.

“Yemekleri Emre Temizliği Ben Yaparım”

Geçtiğimzi nisan ayında Life dergisine açıklama yapan Nilperi Şahinkaya, “Emre pandemi boyunca bendeydi. İlk kez aynı evi paylaştık. İkimiz de zoruzdur. Mesela Emre kolay kolay yemek beğenmez. Çözümü yemek yapmayı öğrenmekte buldu. Temizlik bana kaldı” demişti.

Nilperi Şahinkaya kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler