Ana SayfaÜnlülerNilay Dorsa Gece Başka Gündüz Başka

İlgili Postlar

Nilay Dorsa Gece Başka Gündüz Başka

Menemen ve Kuşadası’nda başarılı sahne performansı sonrası tatil yapan Nilay Dorsa Gece Başka Gündüz Başka bir tarza büründü.

Geçtiğimiz ay sergilediği başarılı tiyatro performansı ile magazin gündemine gelen Nilay Dorsa bu kez de köy hayatı ile dikkat çekti.

Nilay Dorsa Gece Başka Gündüz Başka

“Caka” isimli şarkısıyla müzik camiasında elde etmiş olduğu başarının keyfini çıkaran Nilay Dorsa, yakaladığı başarının da bereketinden fayla sağlıyor.

Sahneden sahneye mekik dokuyan sevilen şarkıcı Dorsa, Menemen ve Kuşadası’ndaki sahne çalışmalarının ardından köy keyfi yaparak yorgunluğunu attı. Kozbeyli köyünde gönlüne göre bir gün geçiren Nilay Dorsa, sahnelerin deli dolu ve şuh kızı gitmiş yerine köylü güzeli Dorsa gelmiş dedirtti.

Güzel şarkıcı Nilay Dorsa “Sahne benim için farklı bir dünya orda başka bir Nilay var, kimsenin tahmin edemeyeceği bir iç dünyam var, köy hayatını seviyorum, kendimi huzurlu hissediyorum. İmkânım olursa bir tarla alıp çiftçilik yapmayı da düşünebilirim” dedi. Kuşadası ve Menemen sahnelerinden sonra hayranları farklı iki Nilay Dorsa gördüler.

Nilay Dorsa Instagram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler