Magazin Haberleri » Ünlüler » Nilay Dorsa Evini Taşıdı!
nilay-dorsa-kimdir

Nilay Dorsa Evini Taşıdı!

Caka isimli şarkısı ile yaza bomba gibi giren Nilay Dorsa evini taşıdı. Kurban Bayramında Cihangir’den Nişantaşı’na taşınan Dorsa yeni evini de paylaştı.


Sahne çalışmaları sebebiyle tatil yapamayan Dorsa, çalışmaktan şikayetçi olmadığını aksine bu durumdan keyif aldığını belirtti. Ayrıca Dorsa bayramda sahne almayı kabul etmedi.

Nilay Dorsa Kimdir?

Nilay Dorsa Evini Taşıdı

Uzun zamandır yeni bir eve taşınmayı planlayan Nilay Dorsa, Kurban Bayramını fırsat bilerek Cihangir’de bulunan evini Nişantaşı’na taşıdı. Taşınması ile ilgili de Dorsa şunları söyledi:

“Yoğun çalışmalarım nedeniye çok beğendiğim fakat işlerim dolayısıyla kaçırdığım 3 ev sonrasında bayramda evimi Cihangir’den Nişantaşı’na taşıdım. Üzerimden önemli bir yükü daha attım. Enerjime herkes şaşırıyor ama şükür her zorluğun altından kalkacak yapıdayım”

İş Hayatına Kurban Bayramı Arası

İş hayatına bayram sonrası kaldığı yerden devam edeceğini belirten seksi şarkıcı, Tebdil-i mekanda ferahlık vardır, inancının da kendisi için büyük bir moral kaynağı olduğunu belirtti.

İnstagram Paylaşımları İle Dikkat Çekiyor

Üniversite yıllarında mankenlik de yapan Nilay Dors, birçok defilede de boy gösterdi. Daha sonra yerel bir televizyon kanalında motor sporları konseptli bir program sunmuştur.

Nilay Dorsa İnstagram Hesabı


 Best Model Of Turkey’de 3. Oldu

2000 yılında katıldığı  Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olan Nilay Dorsa, daha sonra çocukluktan itibaren tutkusu haline gelen müziğe yöneldi. Zamanla kendi parçalarını da seslendirmesiyle birlikte sahne performansları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Sandal’dan Babalık Açıklaması

Başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, katılmış olduğu programda kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verdi. Mustafa Sandal’dan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir