Ana SayfaKimdirNihat Sırdar Kimdir?

İlgili Postlar

Nihat Sırdar Kimdir?

Nihat Sırdar Kimdir?

Türkiye’nin gündeminde yer alan, RTÜK’ten en çok uyarı alan programcı unvanını alan köşe yazarı ve radyo programı  yapan Nihat Sırdar kimdir? Hayatı ve kariyeri hakkında bilinmeyenler.

Nihat Sırdar’ın Hayatı

Nihat Sırdar, 19 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da Fatih, Kocamustafapaşa’da doğmuştur. Annesi Kıymet Sırdar, babası Mehmet Necati Sırdar’dır. Meslek lisesinde Makine Ressamlığı okudu. Üniversite sınavında başarılı olamayınca o dönem Best FM’in genel yayın yönetmeni olan Fatih Altaylı’yla iş görüşmesinden sonra radyoda getir götür işleriyle çalışmaya başladı. Makine Ressamı olmak için okudu ama radyocu oldu.

Nihat Sırdar, 1993 senesinden itibaren 12 yıl Best FM’de, 8 yıl Alem FM’de Nihat’la Curcuna ve Nihat’la Sivrisinek programlarını hazırlayıp sundu. Sabah saatlerinde gerçekleşen radyo programı, daha sonraları Nihat’la Muhabbet adını aldı. 2013 yılının Ekim ayında Alem FM’den Show Radyo’ya geçti ve aynı programları Show Radyo’da yapmaktadır.Son yıllarda sabah ve akşam radyo programlarını stüdyo dışından da yapmaktadır. Yurtiçinde sıklıkla Yayın Otobüsü içinden; yurt dışında ise taşınabilir yayın donanımıyla Sivrisinek ile birlikte çeşitli yayınlar yaptı. Muhalif kişiliğiyle öne çıkan ve RTÜK’te en çok dosyası olan programcı ünvanına sahip olan Sırdar, programlarında ilan ettiği hashtag’lerle twitter trend topic’te Türkiye gündeminin ilk sıralarında yer almaktadır.

Çıktığı Sahne Gösterileri

İyi Uykular Türkiye
Sivrisinek Dedin De Aklıma Geldi
Bütün Kazlar Toplandık

 

Önceki İçerikLeman Sam Kimdir?
Sonraki İçerikTurabi Çamkıran Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler