Ana SayfaÜnlülerNihat Doğan "metrobüse binen deodorant sıksın!"

İlgili Postlar

Nihat Doğan “metrobüse binen deodorant sıksın!”

Nihat Doğan‘dan metrobüs deodorant önerisi: ‘Gerçi çalarlar ama…’

Sunuculuğunu yaptığı magazin programında metrobüslerde kötü kokunun önüne geçilmesi gerektiğini ifade eden şarkıcı Nihat Doğan, bunun için metrobüse binen herkesin deodorant kullanmasını istedi.

Metrobüslerde kötü kokunun önüne geçilmesi gerektiğini ifade eden Nihat Doğan, Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Nihat Doğan, metrobüsler için deodorant gerekliliğine dikkat çekti.

Her metrobüs durağına deodorant konulması gerektiğini ifade eden Doğan, bunun sosyal devletin gerekliliği olduğunu söyledi. Metrobüse binen herkesin deodorant sıkmasını isteyen Nihat Doğan, kadınlara yer verilmesinin önemini de hatırlattı.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Nihat Doğan, metrobüsler için deodorant gerekliliğine dikkat çekti.

 Çalarlar!

Nihat Doğan, “Çalarlar gerçi… Metrobüs duraklarına deodorant konulsun. Metrobüse binerken herkes sıksın. Bedava hizmet… En güzeli… Sosyal devletin gerekliliği, otobüse metrobüse binerken orada hemen koku olacak” şeklinde konuştu.

Gençler akıllı olun!

Doğan gençler için de uyarıda bulundu gençlerin yaşlılara yer verilmesi gerektiğini belirtti.Hanımların çok mağdur edildiğini efendiler hanımlara yer verin diye belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler