Ana SayfaÜnlülerBrad Pitt'in yeni aşkı Jennifer Lawrence

İlgili Postlar

Brad Pitt’in yeni aşkı Jennifer Lawrence

Amerikan Star dergisi, Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence (27) ile Brad Pitt’in (54) aşk yaşadığını yazdı. İddiaya göre; Hollywood Brad Pitt, uzun süredir hoşlandığı Jennifer Lawrence’ın telefon numarasını arkadaşından istedi, ikili yoğun bir mesaj trafiğine ve sık sık gece buluşmaya başladı. Aralarındaki 27 yaş farkı umursamayan ünlü çiftten Lawrence, 48 yaşındaki yönetmen sevgilisinden geçen ay ayrılmıştı.

Brad Pitt’in ise Angelina Jolie ile boşanma davası sürüyor. Aralarında 14 yaş farkı olan ve yeni bir aşka yelken açan çiftin birliktelikleri dünya basınında geniş yer buldu. Çiftin birliktelikleri özellikle sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

 

 

Her ne kadar iki oyuncu da bu konuda sessiz kalsa da kulislerde Pitt’in yıllardır Jennifer Lawrence’ı “gözüne kestirdiği” konuşuluyor.  Hatta Star dergisine göre Brad Pitt, Jennifer Lawrence’ın telefon numarasını bir ortak arkadaşlarından aldı.

 Ancak boşanma sürecinde yaşadığı zor günler nedeniyle güzel oyuncuyu arayacak cesareti bir türlü bulamadı.

 

 

  Lawrence ile Aronofsky bir yılı aşkın süre flört etti. Ancak büyük yaş farkı ayrılmalarına neden oldu. fakat sonunda yakın bir arkadaşı “yeterince uzun süre yalnız kaldın” deyince bundan cesaret bulup Jennifer Lawrence’ı aradı. Bu olaydan sonra da iki ünlü oyuncu sık sık görüşmeye başladı. Ancak öte yandan İngiliz The Sun gazetesine konuşan Brad Pitt’e yakın bir kaynak bu iddiaların kesinlikle asılsız olduğunu ileri sürdü.

Jennifer Lawrence, bir yılı aşkın bir süre 48 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile birlikteydi. Ancak geçtiğimiz ay ikili yollarını ayırdı. Bunun nedenini de çiftin aralarındaki yaş farkına bağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler