Magazin Haberleri » Ünlüler » Nihat Doğan’dan Flaş Açıklama Geldi.”Helallik İstiyorum”!!
nihat-dogan-ozur-diledi
nihat-dogan-ozur-diledi

Nihat Doğan’dan Flaş Açıklama Geldi.”Helallik İstiyorum”!!

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak, Sanatçılardan Özür Diledi..Detaylar Haberimizde..


İki kızı alıkoyma iddiasıyla mahkemelik olan Nihat Doğan’a bir dava şoku daha!

Nihat Doğan Sanatçılardan Özür Diledi: Bir Daha Magazin Programı Yapmayacağım!!

Ünlü sunucu Nihat Doğan, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Topraktan geldik, toprağa gideceği, mesele çamurlaşmamak! Empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir fıtrattır. Bir daha asla magazin programı yapmayacağım.” diyerek sözlerine devam etti..

“Tüm Sanatçılardan Helallik İstiyorum”

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle videosunu paylaşan türkücü Nihat Doğan, “Dünya tahta bir beşikle gelip, tahta bir baston ile gelip gideceğimiz bir yerdir. Topraktan geldik, toprağa gideceği, mesele çamurlaşmamak! empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir fıtrattır. Bir daha asla magazin programı yapmayacağım bu yüzden de, Üzdüğüm kırdığım hakkına girdiğim vebalini ve ahını aldığım başta @gulben123 Olmak üzre tüm sanatçı arkadaşlarımdan helallik istiyorum. Ha bu arada ben programı bırakırken koltuğuma göz diken insanların bana adamlık dersi vermesi hükümsüzdür. Kimseyle kavga etmek gibi bir derdim de yok. Rabbim hepimizin yolunu açık etsin hepimize bol kazançlar versin inşaAllah.” dedi.

Nihat Doğan kimdir?


 

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir