Ana SayfaDizilerNihat Doğan Survivor'dan ayrılırken inciler dizdi...

İlgili Postlar

Nihat Doğan Survivor’dan ayrılırken inciler dizdi…

Survivor 2018’e veda eden Nihat Doğan, giderken inciler dizdi. Kendine has yorumlamaları ile dikkat çeken ünlü türkücü, Survivor’a imzasını atarak gitti. Ayrılık konuşması yağan Nihat Doğan, “Ben Survivor’ı sevdim ama Survivor beni sevmemiş.” dedi. İşte detaylar…

Nihat Doğan Survivor’dan elendi

Survivor 2018’de dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Nihat Doğan, yapılan oylamanın ardından eleme potasına girmişti. Nihat Doğan, en az oyu alarak adaya veda eden isim oldu.

Survivor 2018 19. bölüm fragmanında Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu’nun büyük kavgası. Birbirlerine girdiler!

Nihat Doğan’dan veda konuşması

Survivor hayallerine veda etmek zorunda kalan Nihat Doğan, adadan ayrılmadan önce bir konuşma yaptı. İşte Nihat Doğan’ın dikkat çeken o konuşması:

Ben Survivor’ı sevdim ama Survivor beni sevmedi!

Survivor’da olmak bambaşka bir duygu. Burayı çok seviyorum. Herkesin tatması gereken bir duygu. Kalmayı çok istedim ama olmadı. Nazım Hikmet’in sözü vardır, ‘Ben elmayı sevdim ama elma beni sevmedi’ diye. Ben de Survivor’ı sevdim ama Survivor beni sevmedi!

İnşallah şampiyon bizim takımdan çıkar

Çok iyi bir Gönüllüler takımına karşı mücadele ettik. Karşı takımda kalbini kırdığım, yarışmanın gerilimiyle sizi üzdüğüm kim varsa hakkını helal etsin. İnşallah şampiyon bizim takımdan çıkar. Dışarıdan da elimden geldiğince destek vereceğim.

Çok zor bir Survivor yarışmasındaydın. Survivor’dan yüz akıyla çıkıyorsun.

Nihat Doğan’ın Survivor’dan elenmesi hakkında konuşan Acun Ilıcalı, ünlü türkücünün performansı ile kendisini şaşırttığını ifade ederek, “Bu kadar iyi performans vereceğini tahmin etmiyordum. Karşındaki sporcuların hem yaşına hem de yaptıkları sporlara baktığın zaman çok iyi mücadele ettin ve sayılar kazandın. En kritik yerlerde kazandın. Arkadaşlarına pozitif enerji verdin ve motive ettin. Takım oyuncusu olduğunu gösterdin. Çok zor bir Survivor yarışmasındaydın. Survivor’dan yüz akıyla çıkıyorsun.” diye konuştu.

Survivor 2018’de eleme potasına giren üç isim Nihat Doğan, Damla ve Murat Ceylan olmuştu. Yapılan oylama sonucunda en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu. Survivor 2018 macerasına veda eden isim, ünlüler takımından Nihat Doğan oldu. Doğan, Survivor’dan ayrıldı.

Nihat Doğan kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler