Magazin Haberleri » Diziler » Netflix’in Yeni Türk Dizisi!
Netflix’in Yeni Türk Dizisi!
Netflix’in Yeni Türk Dizisi!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi!

Dünya’nın dizi ve sinema platformu olan Netflix’in ikinci yeni Türk dizisi Atiye’den sonra Netflix’in yeni Türk dizisinin ne olacağı belli oldu. 50 metrekare adını taşıyacak Netflix dizisi gündemdedir. Yeni Türk dizisinde başrolde hangi oyuncuların da yer alacağı netlik kazandı. Komedi türünde olacak olan 50 metrekarede başrolde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat olacak. Magazin gündemine oturmuşken En Çok İzlenen Netflix Dizisi belli olmuştu. Atiyeden sonra güzel beklentilerle ilerleyen 50 metrekare’de iyi bir izlenim olacağı duyuruldu. En çok merak edilen takipçilerinde Netflix’in Yeni Türk Dizisi! rekorları kırmaya hazır olacağıdır.


50 Metrekare

Türk oyuncu olan aldığı roller ile büyük kitlesini kuran Netflix dizisinde “Atiye” adlı dizi çeken ve Başrolünü aldığı Beren Saat ve Mehmet Günsür’un paylaştığı ‘Atiye’ dizisinden büyük beklentiler gelmişti. Netflix’in yeni Türk dizisinin ne olacağı belli oldu 50 metrekare adını taşıyacak Netflix dizisi gündemdedir. 50 metrekare adını taşıyacak yeni Türk dizisinde başrolde hangi oyuncuların da yer alacağı netlik kazandı. Komedi türünde olacak olan 50 metrekarede başrolde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat olacak. Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in olacağı dizinin senaristliğini ise Burak Aksak üstlenmiş durumda. Burak Aksak’ın daha önceden Kara Bela, Bana Masal Anlatma ve Deli Dumrul filmlerinin senaryosunu da yazdığını belirtmekte yarar var. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk ve Aybüke Pusat dışında  Cengiz Bozkurt, Hasan Yalnızoğlu  ve Özgür Emre Yıldırım’ın da olacağı belirtiliyor. Hazırlıkları devam eden dizinin bu yıl içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.


Netflix’in Yeni Türk Dizisi!

Dünya’nın dizi ve sinema platformu olan Netflix’in ikinci yeni Türk dizisi Atiye’den sonra Netflix’in yeni Türk dizisinin ne olacağı belli oldu. 50 metrekare adını taşıyacak Netflix dizisi gündemdedir. Yeni Türk dizisinde başrolde hangi oyuncuların da yer alacağı netlik kazandı. Komedi türünde olacak olan 50 metrekarede başrolde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat olacak. Magazin gündemine oturmuşken En Çok İzlenen Netflix Dizisi belli olmuştu. Atiyeden sonra güzel beklentilerle ilerleyen 50 metrekare’de iyi bir izlenim olacağı duyuruldu. En çok merak edilen takipçilerinde Netflix’in Yeni Türk Dizisi! rekorları kırmaya hazır olacağıdır. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk ve Aybüke Pusat dışında  Cengiz Bozkurt, Hasan Yalnızoğlu  ve Özgür Emre Yıldırım’ın da olacağı belirtiliyor. Hazırlıkları devam eden dizinin bu yıl içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor

Sen Çal Kapımı 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Nişanlılık Oyununa İyice Alışıyor!

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizilerinden Sen Çal Kapımı 5. yeni bölümüyle 12 ağustos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir