Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Netflix’in yeni serisi The Staircase fragmanı ile dikkat çekiyor

Netflix’in yeni serisi The Staircase fragmanı ile dikkat çekiyor

-

Netflix’in orijinal yapımlarından birisi olan The Staircase fragmanı ile tanıtıldı. Dizi için yapılan tanıtımlarda dizi oldukça dikkat çekerken dizinin 8 Haziran tarihi itibari ile dijital platformda yayınlanacağı belirtildi.

Netflix’ten sonunun getirilemediği korku film listesi!

Yeni Bir Yapım Daha: The Staircase

Belgesel dizisi olarak tanıtılan The Staircase, 16 yıl boyunca işlemediği bir suça karşılık kendini savunan Michael Peterson’un hikayesinin anlatıldığı dizide Peterson’un eşinin merdiven altında ölü bulunması ile birlikte hikaye başlıyor.2001 yılında yaşanan bu olay sonrasında Peterson’un cinayet işlemediğine dair verdiği mücadele oldukça dikkat çekerken cinayet sonrasında Peterson’un nasıl hedef haline geldiği, halk tarafından nasıl suçlu olarak görüldüğü tüm detayları ile dizide anlatılıyor.

The Staircase için dikkat çeken detaylardan birisi de Amerikan adalet sistemine dair farklı bir kesit sunması. Farklı bir cinayet planının aktarıldığı The Staircase, bu türü sevenler için başyapıtlardan birisi olmaya aday durumda.

The Staircase için yayınlanan ilk tanıtım ile birlikte dizi hakkında ilk izlenimleri elde etmek de mümkün.

The Staircase fragmanıCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Polisler Elif'i Neden Arıyor

Yalancılar Ve Mumlar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Polisler Elif’i Neden...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Elif, Şerife'nin telefon konuşmasına şahit olup onu takip edip...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?