Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Netflix Bridgerton Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı!

Netflix Bridgerton Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı!

-

Netflix, birbirinden beğenilen içerikleri Dünya ülkeleriyle birlite, Türkiye’deki izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Bridgerton dizisi, aynı isimli çok satan romanlarından uyarlanarak izleyicisinin beğenisine sunuldu. Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfus sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını konu alıyor. Netflix, Bridgerton dizisinin resmi fragmanını paylaştı. Dizi ne zaman izleyicisiyle buluşacak?

Netflix 2020’nin En Çok İzlenen Yapımlarını Açıkladı!

Netflix Bridgerton Dizisinin Resmi Fragmanını Paylaştı!

Bridgerton dizisi, 25 aralık cuma günü izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren Bridgerton ailesinin kızı Daphne’nin yaşadıklarını konu alan dizinin fragmanından anlaşılacağı üzere, izleyicileri de kendisiyle birlikte büyük bir maceraya sürükleyecek.

İşte Bridgerton dizisinin ilk resmi fragmanı…

 

BRİDGERTON DİZİSİ HAKKINDA!

Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfus sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın yaşadıklarını konu alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip edip gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin seçenekleri sonsuz gibidir. Ancak ağabeyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker reddederken gizemli Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin adının lekelenmesine yol açıyor. Herkesin beğendiği, müzmin bekar Hastings Dükü (Regé-Jean Page) ise sosyeteye bu sezon ilk kez katılan kızların annelerinin gözdesidir. Diğerlerinin sunabileceği hiçbir şeyi istemediklerini iddia etmelerine rağmen Daphne ve Dük arasındaki çekim inkar edilemez bir noktadadır. Sosyetenin kendi geleceklerine ilişkin beklentilerini idare etmeye çalışan ikili, birbirlerine karşı bir fikir savaşına girdiğinde aralarında kıvılcımlar çıkıyor.

Bridgerton kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu dizide ayrıca Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains ile birlikte Lady Whistledown’ı seslendiren Julie Andrews da yer alıyor. Dizi, Julia Quinn’in romanlarından uyarlandı.

Netflix Stranger Things’in 4. Sezonuna Katılan Sürpriz Oyuncuları Duyurdu!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!