Ana SayfaDedikoduNesrin Cavadzade'den Romantik Doğum Günü Kutlaması

İlgili Postlar

Nesrin Cavadzade’den Romantik Doğum Günü Kutlaması

Bir süredir Gökhan Alkan’la birlikte olan Nesrin Cavadzade yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Nesrin Cavadzade’den romantik doğum günü kutlaması geldi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı;

Nesrin Cavadzade’den Evlilik Açıklaması

Nesrin Cavadzade geçtiğimiz gün Bebek’teydi. Bir süredir ‘Yasak Elma’ dizisindeki rol arkadaşı Gökhan Alkan’la birlikte olan Cavadzade sürpriz bir açıklama yaptı. Cavadzade, gazetecilerin soruları üzerine, “Biz de gazetelerden okuyoruz detayları. Söz nişan gerçekleşti. Çok sevdiğim arkadaşlarımızda vardı. Benim içinde sürpriz oldu” dedi.

Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında cevap vermekten kaçınan Cavadzade şu açıklamayı yaptı; “İnsanların yangınla boğuşurken bu konuları konuşmak beni üzüyor. Benim yaşadığım tüm sevinçlerin üzerinde bir gölge var şu anda. Çok mutsuzum. Böyle bir süreçte düğün konuşmayalım”

Nesrin Cavadzade kimdir?

Gökhan Alkan Kimdir?

Nesrin Cavadzade’den Romantik Doğum Günü Kutlaması

‘Yasak Elma’ setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade evlenmeye hazırlanırken yaptıkları mutlu jestler zaman zaman gündeme gelmeye devam ediyor.

Bu güzel oyuncu, 8 Aralık’ta 34. yaş gününü kutlayan sevgilisi Gökhan Alkan için bir parti düzenleyerek kutlamayı takipçilerine gösterdi.

Partide Alcan takım elbise ve papyon ile dikkat çekerken, Cavadzade’nin ışıltılı beyaz elbisesi çok beğenildi. Oyuncuların ve çiftlerin kıyafet seçimleri, “Tıpkı bir düğün öncesi prova gibi” hayranlar tarafından övgüyle karşılandı.

Öte yandan şimdilerde ‘Üç Kuruş’ adlı dizide boy gösteren Nesrin Cavadzade, paylaşımına; Alkan’ı etiketleyerek “Happy birthday love (İyi ki doğdun aşk)” notunu düştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler