Perşembe, Eylül 16, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Nejat İşler'in Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Nejat İşler’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!

-

Gülbeyaz  İntikam ve Behzat Ç. dizilerinde rol alan uzun zamandır ekranlarda görünmeyen ve 5 yıl önce İstanbul’u terk edip Bodrum’a yerleşen Nejat İşler’in son hali sevenlerini üzdü ve şaşırttı. Saçlarını ve sakallarını uzatan oyuncunun göbekli hali şaşırttı.

‘Moralsiz ve Yorgun’

2014’te septik şok geçirdikten sonra 3 ay komada kalmış, iyileştikten sonra da Bodrum- Gümüşlük’e yerleşmişti.Ekranların yakışıklı ve karizmatik oyuncusu Nejat İşler en son Behzat Ç. dizisiyle ekranlara geri dönmüştü. Bodrum’da kameralara yakalanan oyuncunun son hali herkesi şaşırttı. Sakallarını ve saçlarını uzatan sanatçıyı Bodrum’da görenler tanımakta zorluk çekti. Uzun zamandır Bodrum Gümüşlük’te yaşayan ünlü oyuncu dostlarıyla görüntülenirken yorgun moralsiz olduğu gözlerden kaçmadı.

‘Nejat İşler tekme tokat dayak yedi’ iddiası

‘Önceden Böyle Değildi’

Ekranların en fit ve karizmatik oyuncuları arasında yer alan Nejat İşler’in görüntülerdeki halinden göbek yaptığı da belli oluyordu. Dizide böyle olmadığı daha fit gözüken oyuncunun sezon arasından sonra bu kadar kilo alması dikkatlerden kaçmadı. Nejat İşler’in kıyafet tarzının da değişmesi gözden kaçmadı. Keyifsiz ve moralsiz halde görüntülenmesi halinin sevenlerinin içler acısı şeklinde algılanmasına neden oldu.

Nejat İşler kimdir?

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Sak'tan Furkan Korkmaz Açıklaması

İrem Sak’tan Furkan Korkmaz Açıklaması

0
Geçtiğimiz günlerde NBA oyuncusu Furkan Korkmaz'la görüntülenen ünlü oyuncu İrem Sak'ın gönlünü kaptırdığı iddia ediliyordu. Birlikte oldukları iddia edilen ikili hakkında söylentiler devam ederken...
Büşra Develi'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama

Büşra Develi’den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama

Ebru Şahin'in Yüzüğünün Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Ebru Şahin’in Yüzüğünün Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Beyonce ve Jay Z'den Yarım Milyon Dolarlık Keyif

Beyonce ve Jay Z’den Yarım Milyon Dolarlık Keyif