Ana SayfaDedikoduNejat İşler'den Dikkat Çeken Açıklamalar

İlgili Postlar

Nejat İşler’den Dikkat Çeken Açıklamalar

‘Deli Yürek’, ‘Gülbeyaz’, ‘Aliye’, ‘Barda’, ‘Kış Uykusu’ ‘Kaybedenler Kulübü’, ‘Bodrum Masalı’ ve ‘Behzat Ç.’ gibi projelerde kamera karşısına geçen Nejat İşler, önceki gün Bomonti’de bir söyleşiye katıldı. uzun süre Bodurum Gümüşlük’te yaşadıktan sonra İstanbul’a dönen İşler, oyunculuk kariyerine başladığı günlerden bahsederken, hayatının dönüm noktasını anlattı. Nejat İşler’den dikkat çeken açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

“Yavaş Yavaş İlerleyerek Para Biriktirdim”

Uzun süre önce Bodrum’da yaşayan, İstanbul’a sadece dizi ve film çekimleri için gelen Nejat İşler, geçtiğimiz yıl Gümüşlük’ten ayrıldı. Bomonti’de bir söyleşiye katılan oyuncu, gençlik yıllarında, kitap ve plak satarak geçimini sağladığını belirterek, “İlk başlarda plaklar ve kitaplar satarak başladım. Daha sonra arkadaşımla birlikte dükkan açtık. Sonrasında da yavaş yavaş ilerleyerek para biriktirdim” dedi.

“Ya Dünya Kupasına Gidecektim Ya Da Laptop Alacaktım”

50 yaşındaki ünlü isim, oyunculuğa ilk giriş yılları şöyle anlattı:

2000’de başıma anlatamayacağım bir şey geldi. Garip bir şekilde hayatla bağım koptu. Ardından da bir anda arka arkaya işler gelmeye başladı. Ya Japonya’daki Dünya Kupası’na gidicektim ya da bir tane laptop alacaktım. Laptop aldım. Bir tane senaryo iddialı çıktı. Sonra ardı arkası kesilmedi. Bu günlerime ulaştım.

Nejat İşler’den Dikkat Çeken Açıklamalar

Seyirci, Nejat İşler’den eski Beyoğlu’ndaki gece hayatı ile bugünkü gece hayatını kıyaslama yapmasını istedi. Müzik ve gece hayatıyla ilgili konuşan oyuncu, “3-4 yıldır bence çok farklı. Ben böyle eğlence görmedim. Evim sekizinci katta olmasına rağmen bayağı bağırış çağırış sesi geliyor. Birisine bir şey yapıyorlar sanıyorum. Kendim de çok dışarı çıkmam ama çıkıyorsam da kafam çok güzeldir” ifaderlerini kullandı.

Nejat İşler, “Eğer ileride başıma da bir şey gelirse benimle alakalı illa ki bir şey yapmak isterseniz, bir karışık kaset yapın yeterli” sözleriyla hayranlarını güldürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler