Ana SayfaDedikoduArda Kural Eski Haline Dönüyor

İlgili Postlar

Arda Kural Eski Haline Dönüyor

‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakabıyla bir döneme damga vuran Arda Kural, psikolojik sorunların etkisiyle uzun süre özel hayatıyla gündeme gelmişti. Sıkıntılı günleri geride bırakan oyuncunun değişimi şaşırttı. Saçlarını kestiren Arda Kural’ın verdiği kilolar da dikkatlerden kaçmadı. “Ben hazırım” notuyla son halini paylaşan Kural’a sevenlerinden yorum yağdı. Yeni paylaşımı “Arda Kural eski haline dönüyor” dedirtti. İşte ünlü oyuncu Arda Kural’ın yeni hali;

Arda Kural Yeniden Setlere Döndü

Yeni filmi hakkında konuşan Arda Kural, “Güzel bir film, bir anlamı var. İnsana değer katmak adına, hayatta dramın olduğunu anlatmak adına, insanın başına kötü şeyler gelebileceğini anlatmak adına yapıyoruz bu filmi. Hayatta yaşadığımız kötü olayların başımıza neden geldiği hakkında düşünmek ve nasıl mücadele edebileceğimizi anlatmak istedik. Bu filmde içsel yolculuğumuzun dışa vurumunu hissettirmek istedik. Güzel olacağını düşünüyorum” dedi.

Arda Kural ve Yıldız Asyalı Canlı Yayında Biraraya Geldi!

“Setlere Dönmek Güzel Bir His”

Tekrar setlere dönmek hakkında da fikirlerini dile getiren Arda Kural, “Setleri özlemişim gerçekten. Yeniden ortaya çıkmak, geri gelmek gibi bir anlamı var bu filmin. Setlere dönmek güzel bir his. Sevenlerime teşekkür ediyorum, güzel şeyler yapıyoruz. Takip ederlerse sevinirim” ifadelerini kullandı.

Arda Kural kimdir?

Arda Kural Yeni İmajıyla Dikkatleri Üzerine Topladı

20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde de tedavi gören Kural, zor günleri atlattı. Kural, “Yıldızlara Bak” filmi ile mesleğine de geri döndü. Altan Erkekli, Tarık Pabuçcuoğlu ve Güven Hokna ile aynı seti paylaşan oyuncu, önceki gün Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

42 yaşındaki oyuncu, takipçilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Kural gönderisine, “İyi bayramlar…” notunu düştü. Yaklaşık 15 kilo veren ve saç ektiren Kural, yeni imajıyla dikkat çekti. Kural’ın paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Arda Kural Eski Haline Dönüyor

Kural, zor günleri atlattı. Oyuncu, “Yıldızlara Bak” filmi ile mesleğine de geri döndü. Altan Erkekli, Tarık Pabuçcuoğlu ve Güven Hokna ile aynı seti paylaşan oyuncu, önceki gün Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

42 yaşındaki oyuncu, “Ben hazırım” mesajını kamera emojisiyle paylaştı. Kural’ın, saçlarını kestirdiği ve oldukça kilo verdiği görüldü. Ünlü oyuncuya; “Eski Arda geri gelmiş”, “İşte benim tanıdığım Arda”, “Mekanın sahibi geliyor”, “Efsane geri gelmiş” şeklinde övgü dolu yorumlar geldi. Kural’ın, yaklaşık altı ay önce 15 kilo verdiğine dair haberler de basına yansımıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler