Ana SayfaÜnlülerMurat Övüç 'ten Çarpıcı Açıklamalar

İlgili Postlar

Murat Övüç ‘ten Çarpıcı Açıklamalar

Murat Övüç oyuncu Hakan Bilgin’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Övüç programda hakkında bilinmeyenleri anlattı. Detaylar haberimizin devamında…

Murat Övüç, Yaşama Gözlerini Yuman Caner Çalışır’ın Son Anları Anlattı!

Murat Övüç’ten Çarpıcı Açıklamalar

Hakan Bilgin’in YouTube’da yayınlanan programına konuk olan Murat Övüç hakkında merak edilenlerle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Övüç’ün açıklamalarından satır başları;

Annem Siirtli, baban Vanlı. Beş kardeşin en küçüğüyüm. İstanbul’da doğdum ama memleketimle de bağlantımı kesmedim.

Güzel bir ailede büyüdüm. Babam bütün imkanları sundu bizim için ama biraz cimriydi, fazla para harcamayı sevmezdi. Çok parası vardı ama sınırlı verirdi. ‘Ben nasıl kazandım, siz de öyle kazanacaksınız’ derdi.

Bir Oğlum Var

15-16 yaşlarımda cinsel tercihimin farkına vardım. Bir şey var ama adını koyamıyorum. Aile ataerkil, aileme anlatamıyorum. Beni çok iyi anlayan bir ablam vardı, onunla dertlerimi paylaşıyordum.

Zaman geldi artık evlenmem lazım. Bütün akrabalara ne diyeceğiz? 26-27 yaşıma gelmişim, bana kız bakıyorlar. Ben istemiyordum falan…

Akın Soy Rüzgarı, Fenomen Murat Övüc Sahnesiyle Zirve Yapacak…

Ailem de bu durumun farkındaydı ama kimse evladına bu durumu konduramıyor. Herkes bekliyor çünkü ‘Murat neden evlenmiyor?’ diye… İnsanlarda o mantık vardı. ‘Acaba bir arızası mı var, bir şeyi mi var?’ diye düşünüyorlar.  Sonra evlendim. Bir oğlum var, yedi yıl evli kaldım.

Eşim Cinsel Tercihimi Beş Yıl Sonra Öğrendi

Eşim beni görür görmez çok sevdi. Ben espri bir adamım. Beni görür görmez aşık oldu. Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi. Onu mutlu etmek için gelimden gelen her şeyi yaptım ama sonunda ‘Yeter’ dedim. Sonra durumu eşime anlattım. O da bu durumu çok anlayışla karşıladı. Çok aklı başında, düzgün bir hanımefendi kendisi. Hala görüşüyoruz.

Boşandıktan sonra hayatımın en zor dönemiydi. Babam kabul etmedi. Evladımı babam aldı. Ben dışlanmış gibi kaldım. Benim için zor hayat o zaman başladı. Hayatımı 1+1 dairede geçirdim. Çok aç kaldığım günler oldu. Şimdi şükürler olsun ki bütün imkanlara sahibim.

Yeşim Salkım Murat Övünç’e Dava Açtı..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler