Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Murat Dalkılıç'tan Merve Boluğur Açıklaması

Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur Açıklaması

-

Geçtiğimiz günlerde ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç’la ilgili soruyu duyunca sinirlenerek cevap vermeyip yoluna devam etti. Buket Aydın’ın programına konuk olan Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur açıklaması geldi. İşte Dalkılıç’ın o açıkalaması;Murat Dalkılıç: “Ne Alakası Var!” Dedi…

Ünlü popçu Murat Dalkılıç, Türk Epilepsi ile Savaş Derneği’nin UCB Pharma’nın koşulsuz desteğiyle beş yıldır sürdürdüğü Epilepsi İçin Bak Farkındalık Kampanyası’nın elçisi oldu. 8 Şubat Dünya Epilepsi Günü kapsamında açıklamalarda bulunan Murat Dalkılıç, ülkemizde maalesef her 5 kişiden 1’inin ‘işveren olsam epilepsi hastası bir bireyi işe almak istemem’ dediğine dikkat çekerek epilepsinin çalışamamakla #NeAlakasıVar! dedi. Kendisinin de çocukken epilepsi hastası olduğunu belirten Murat Dalkılıç, herkesi epilepsiyle ilgili bakış açısını değiştirmeye ve Epilepsi İçin Bak Farkındalık Kampanyası’na destek olmaya davet etti.

Murat Dalkılıç’ın oynadığı Epilepsi İçin Bak Farkındalık Kampanyası’nın “Epilepsinin Çalışamamakla #NeAlakasıVar!” konseptli farkındalık filmine, ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi de sesiyle destek verdi.

Murat Dalkılıç Kimdir?

Murat Dalkılıç Acun Ilıcalı’yı Sildi

Hande Erçel ve Kerem Bursin’e dair aşk dedikoduları gittikçe güçlenmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı ile yakın arkadaş olan Murat Dalkılıç, Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in O Ses Türkiye yarışmasına beraber katılmasıyla Ilıcalı’ya karşı tavır aldı. Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabı Instagram’da Hande Erçel’in ardından Acun Ilıcalı’yı da sildi.

Murat Dalkılıç ‘dan Bomba Açıklama…Erçel İle Ayrılık Sebebini Anlattı

Murat Dalkılıç’tan Merve Boluğur Açıklaması

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, önceki gün yürüyüş yaparken basın mensuplarıyla karşılaştı. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu “Murat Dalkılıç ile görüşmeye devam ediyor musunuz?” sorusuna “Başka bir sorun varsa alayım yoksa ben yoluma devam ediyorum” karşılığını vererek uzaklaştı.Buket Aydın’ın Haber Global ekranlarında yayınlanan Koltuk programının bu haftaki konuğu Murat Dalkılıç oldu. Sorulara içtenlikle cevap veren Dalkılıç, “Eski eşiniz sizinle ilgili soruya cevap vermek istememiş. Görüşmeye devam ediyor musunuz?” sorusuna “Görüşmüyoruz ama görüşmeyeceğiz diye bir kaide de yok. Şartlar öyle el vermedi görüşmedik. Kanlı bıçaklı ya da kavgalı bir ayrılık yaşamadık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!