Ana SayfaDedikodu"Murat Boz" sorusu Hadise'yi çileden çıkardı: Saygısızlık bu!

İlgili Postlar

“Murat Boz” sorusu Hadise’yi çileden çıkardı: Saygısızlık bu!

Murat Boz ve Aslı Enver’in aralarına giren kişi olarak gösterilen Hadise, gelen soru karşısında çıldırdı. Ünlü şarkıcı söylenenlere”Saygısızlık bu” çıkışıyla tepkisini gösterdi.

Aslı Enver Kimdir ?

Bir dargın bir barışık süren aşk hayatlarına geçtiğimiz günlerde sonlandıran Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılığına sebep olarak Hadise gösterilmişti. Ünlü şarkıcı, hakkında söylenen bu iddiaları sert bir şekilde sılsız olduğunu söyledi.

Hadise Kimdir ?

AYRILIĞA SEBEP OLAN KİŞİ OLARAK GÖSTERİLMİŞTİ

Aldıkları ayrılık kararı ile sevenlerini üzen Aslı Enver ve Murat Boz ikilisinin arasına Hadise’nin girdiği iddia edilmişti. Bu söylentilere, Hadise’nin ayrılık haberlerinden hemen sonra Murat Boz’la samimi bir şekilde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlaması neden olmuştu.

“SAYGISIZLIK BU”

Bir davet çıkışı muhabirlere görüntülenen Hadise’ye konu ile ilgili “Sosyal medyada Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığına sizin neden olduğunuz iddia edildi. Ne diyeceksiniz?” sorusu yöneltildi.

Hadise, gazetecilerin yöneltiği soruya sert cevap verdi. Ünlü şarkıcı “Bu soruya cevap bile vermeyeceğim. Saygısızlık bu! Biz dostuz Murat’la, bunu yıllardır söylüyoruz. Bu saatten sonra bu konuların hala konuşulması çok can sıkıcı. Aslı ve Murat’ı da çok seviyorum. Onların özel hayatını kamera önünde konuşmam.” açıklaması ile söylenenlere son noktayı koydu.

Murat Boz Kimdir ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler