SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Dedikodu » “Murat Boz” sorusu Hadise’yi çileden çıkardı: Saygısızlık bu!
Aslı Enver Murat Boz Hadise
Aslı Enver Murat Boz Hadise

“Murat Boz” sorusu Hadise’yi çileden çıkardı: Saygısızlık bu!

Murat Boz ve Aslı Enver’in aralarına giren kişi olarak gösterilen Hadise, gelen soru karşısında çıldırdı. Ünlü şarkıcı söylenenlere”Saygısızlık bu” çıkışıyla tepkisini gösterdi.

Aslı Enver Kimdir ?


Bir dargın bir barışık süren aşk hayatlarına geçtiğimiz günlerde sonlandıran Aslı Enver ve Murat Boz’un ayrılığına sebep olarak Hadise gösterilmişti. Ünlü şarkıcı, hakkında söylenen bu iddiaları sert bir şekilde sılsız olduğunu söyledi.

Hadise Kimdir ?

AYRILIĞA SEBEP OLAN KİŞİ OLARAK GÖSTERİLMİŞTİ

Aldıkları ayrılık kararı ile sevenlerini üzen Aslı Enver ve Murat Boz ikilisinin arasına Hadise’nin girdiği iddia edilmişti. Bu söylentilere, Hadise’nin ayrılık haberlerinden hemen sonra Murat Boz’la samimi bir şekilde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlaması neden olmuştu.

“SAYGISIZLIK BU”

Bir davet çıkışı muhabirlere görüntülenen Hadise’ye konu ile ilgili “Sosyal medyada Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığına sizin neden olduğunuz iddia edildi. Ne diyeceksiniz?” sorusu yöneltildi.

Hadise, gazetecilerin yöneltiği soruya sert cevap verdi. Ünlü şarkıcı “Bu soruya cevap bile vermeyeceğim. Saygısızlık bu! Biz dostuz Murat’la, bunu yıllardır söylüyoruz. Bu saatten sonra bu konuların hala konuşulması çok can sıkıcı. Aslı ve Murat’ı da çok seviyorum. Onların özel hayatını kamera önünde konuşmam.” açıklaması ile söylenenlere son noktayı koydu.


Murat Boz Kimdir ?

Hakkında Merve Erden

Avatar

İlginizi Çekebilir

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz’den Olay Yaratacak Cesur Paylaşım!

Türk oyuncu ve model olan aynı zamanda iyi roller de yer alan Dilan Çiçek Deniz, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir