SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Dedikodu » Işın Karaca’dan Herkesi Şaşırtacak İddialar!
ışın Karaca İsyan
ışın Karaca İsyan

Işın Karaca’dan Herkesi Şaşırtacak İddialar!

Kıbrıs Türkü şarkıcı olan Işın Karaca, Üç yıllık eşi Tuğrul Odabaş’tan anlaşmalı olarak tek celsede boşadı. Önceki gün Bebek’te görüntülendi. Boşanma davası sonrası soluğu Bebek’te bulunan bir otelde alan şarkıcı, mekan çıkışı boşanma davasını takip eden muhabiri tersledi. Muhabirlere az da olsa açıklama yapan Işın Karaca’dan Herkesi Şaşırtacak İddialar!


Işın Karaca Kimdir?

Işın Karaca; “Son derece normal bir boşanma”

Boşanma davasıyla alakalı iddiaları yanlış bulan Işın Karaca; “Son derece normal bir boşanma, insanlar küser insanlar boşanır” diye konuştu. Tuğrul Odabaş’ın iddiaları sorulunca Karaca, “Ne büyüsü arkadaşlar, bilim ve teknoloji çağında yaşıyoruz. Delirmiş olabilir misiniz, böyle bir şey olabilir mi?” diye eski eşinin açıklamalarını yalanladı ve “Hayat devam ediyor. Herkesin sağ duyulu olmasını istiyorum” dedi. Tuğrul Odabaş’ın, annenizi arayıp, “Beni bu adamdan boşa” dediğiniz iddialarına Karaca, “Tuğrul’a soracak sınız, bana değil. Ben neden boşandığımı biliyorum. İlişkiler bitiyor, bitti tamam işte bunu uzatmanın bir anlamı yok” ifadelerini kullandı.

Işın Karaca’dan Herkesi Şaşırtacak İddialar!

Işın Karaca


Kıbrıs Türkü şarkıcı olan Işın Karaca, Üç yıllık eşi Tuğrul Odabaş’tan anlaşmalı olarak tek celsede boşadı. Önceki gün Bebek’te görüntülendi. Boşanma davası sonrası soluğu Bebek’te bulunan bir otelde alan şarkıcı, mekan çıkışı boşanma davasını takip eden muhabiri tersledi. Muhabirlere az da olsa açıklama yapan Işın karaca, Mia’yla ilişkisine karışmam dedi. “Yukarıda Allah var, çok emeği var, kimse tersini söylemiyor. Şöyle de bir gerçek var tabi ki onların ilişkilerine karışmam, birbirlerini çok seviyorlar, karışacak bir şey yok yani” ifadesini kullanan karaca “uzatmanın anlamı yok” diyerek konuyu kesti. Geçtiğimiz günlerde katıldıkları düğüne el ele gelip Odabaş’ın doğum gününde paylaştığı duygusal mesaj hatırlatılsa da, “Olur böyle şeyler arkadaşlar” diye cevapladı. Tuğrul Odabaş’ın, “Neden ayrıldığımızı bilmiyorum” açıklamalarına Karaca, “O biliyordur canım, neden bilmesin” dedi. İddialarla alakalı, “Türetmekte şahanesiniz yani, adama dediniz ki aldatmış aldatma yok, para sıkıntısı yok. İlişkilerde bir süre sonra bir şeyler bitiyor, bizde de bitti. Bu kadar basit. Kavga ettiğimiz söylediğimiz bir şey yok. Ben çok sıkılınca çok bunalınca o da çok sıkılıp bunalıyor haliyle, ben bunu istemedim bu kadar basit yani. Hani altında bir şey aramanın anlamı yok” diye konuştu.

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

hadise

Hadise’nin Muhteşem Kıyafetiyle Cesur Paylaşımı!

Ünlü Türk pop şarkıcısı ve sosyal medyayı aktif kullanan yaklaşık 10 milyon takipçisi  olan Hadise, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir