Ana SayfaÜnlülerMüjde Ar'ın Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı

İlgili Postlar

Müjde Ar’ın Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Müjde Ar’ın kanser tedavisi gören kardeşi kardeşi Mehtap Ar yoğun bakıma alındı. Müjde Ar kardeşinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberimizin devamında…

Müjde Ar kimdir?

Mehtap Ar’ın Tüm Ailesi Yanında

Özgür Aras Mehtap Ar’ın sağlık durumu ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Mehtap Ar, uzun süredir o kötü hastalıkla mücadele veriyor. 10 gün önce rahatsızlık geçirerek kontrol amacıyla gittiği hastanede yoğun bakıma aldılar. 5 gün önce yoğun bakımdan çıktı ama durumu hala stabil. Sağolsun Sezen Aksu, ablası Müjde Ar, oğlu Söz, tüm ailesi hep yanındaydı.”

Müjde Ar’dan Kardeşinin Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Müjde Ar’ın kanser tedavisi gören kardeşi kardeşi Mehtap Ar yoğun bakıma alındı. Müjde Ar kardeşinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Ar, kardeşi Mehtap Ar’ın sağlık durumu ile ilgi şu açıklamayı yaptı;

“8 Ocak’ta tedavisinde kullanılan ilacını almak üzere kontrol için hastaneye gittiğimizde yatırdık. 3-4 gün sonra durumu kötüleşti. 5 gün yoğun bakıma kaldırıldı. Sonrasında yoğun bakımdan çıkardık 1 gün odasında kalabildi. Beyine pıhtı attığı için yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Söz (Ar), Sezen (Aksu), Ercan (Karakaş) ve ben hep oradaydık. 3 haftadır oradayız. Şu an durumu kritik..

Ailece perişan olmuş durumdayız, çok üzücü günler geçiriyoruz, sürekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz. Bilinci tam yerinde mi onu da anlayamıyoruz, sürekli uyku halinde. İyileşmesi için dua ediyoruz. Sevenleri çok gelmek istiyorlar ama koronavirüs nedeniyle almıyorlar.

Aylin Aslım Müjdeli Haberi Sosyal Medya Hesabından Duyurdu!

Uzun süre hastanede kaldığı için kendisine de koronavirüs testi yapıldığını belirten sanatçı Müjde Ar, test sonucunun negatif çıktığını belirtti. “Benim ne olduğum hiç önemli değil, biricik kardeşim benim her şeyim. İyi olması için dua ediyoruz, 5 gündür yeniden yoğun bakımda.

Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. İmmüno terapisi iyi gelmişti. Vücutta başka bölgeye de sıçrayınca yeniden yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz.”

İbrahim Büyükak’tan Müjdeli Haber Geldi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler