Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana Sayfa Ünlüler İbrahim Büyükak’tan Müjdeli Haber Geldi!

İbrahim Büyükak’tan Müjdeli Haber Geldi!

-

Yaklaşık 2 yıl önce terapist Nurdan Beşen’le yaşamını birleştiren İbrahim Büyükak’tan müjdeli haber geldi. Baba olmaya hazırlandığı öğrenildi.İbrahim Büyükak Kimdir?

İbrahim Büyükak’tan müjdeli haber geldi. Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre 2 yıl önce terapist Nurdan Beşen’le yaşamını birleştiren ünlü komedyen yakın çevresine bebek beklediklerini duyurdu.

Öte yandan babalık heyecanı yaşayan İbrahim Büyükak hafta içi paylaştığı fotoğrafla koronavirüsü atlattığını duyurdu.

İbrahim Büyükak koronavirüse yakalandı

 

ESER YENENLER SİNYALİ VERMİŞTİ

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Eser Yenenler’in ardından üç adam grubunun üyesi İbrahim Büyükak’tan da çocuk haberi geldi. Eser Yenenler de hafta içi sunduğu bir online ödül töreninin toplantısında isim vermeden çevresinde bebek bekleyen birçok kişinin olduğunu söyledi. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Yenenler, “Pandemi devam ederse aşı bulana kadar her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz. Tavsiye ederiz bol bol üreyin.” demişti.

“Malum evde yapacak bir şey olmayınca böyle oluyor” diyen Yenenler, “Çevremde bebek bekleyen çok insan var yalnız değiliz” diyerek herkesi kahkahaya boğmuştu.

Eser Yenenler kimdir?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

0
Miss Turkey 2021 güzelleri gelecek planlarını anlattı. İşte o mini röportaj; DİLARA KORKMAZ ? Şu an kendini nasıl hissediyorsun? Heyecanım, mutluluğum çok yüksek. İnsanları gururlandırdığım için mutluyum....