Ana SayfaÜnlülerMuazzez Ersoy'un Adnan Oktar'dan ne kadar para aldığı ortaya çıktı!

İlgili Postlar

Muazzez Ersoy’un Adnan Oktar’dan ne kadar para aldığı ortaya çıktı!

Muazzez Ersoy’un Adnan Oktar’dan ne kadar para aldığı ortaya çıktı! Adnan Oktar’ın kanalı A9’un kuruluş yıl dönümü etkinliğinde sahne alan Muazzez Ersoy’un ne kadar ödeme aldığı ortaya çıktı. Adnan Oktar, Muazzez Ersoy’a ne kadar ücret ödedi? Detaylar haberimizde…

Adnan Oktar’ın dijital arşivinden cinsel içerikli görüntüler çıktı!

Kimin ne olduğunu bilemeyiz maalesef

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar’ın sahibi olduğu A9 kanalının kuruluş yıl dönümü etkinliğinde sahne alan sanatçılardan biri olan Muazzez Ersoy, tutuklanma olayının ardından konseri hakkında açıklama yapmış ve “O gece sahneye çıkıp şarkılarımı söyledim her sanatçı gibi… Ve sahne sonrası evime gittim. Bu kişiyi orada tanıdım, orada gördüm. Daha önce hiçbir mekanda bir araya gelmedik. Biz sanatçılar, her gecede sahneye çıkıp şarkımızı söylüyoruz. Kimin ne olduğunu bilemeyiz maalesef.” demişti.

Adnan Oktar Kimdir?

Muazzez Ersoy Adnan Oktar’dan kaç para aldı?

Gecede, içeriye giren Adnan Oktar’ı “Salona çok zarif bir beyefendi girdi.” şeklinde anons eden ve Adnan Oktar ile sarılan Muazzez Ersoy’un, konseri için Adnan Oktar’dan 150 bin lira ücret aldığı iddia edildi.

Muazzez Ersoy kimdir?

Ücretimizi aldık, programımızı yaptık, ayrıldık

Aynı gecede sahne alan sanatçılardan bir diğeri olan Muazzez Abacı da konseri ile ilgili menajeri Taner Budak aracılığı ile açıklama yaparak “Bizim ‘ekstra’ diye tabir ettiğimiz bir işti. Ücretimizi aldık, programımızı yaptık, ayrıldık. Herhangi bir bağımız, bağlantımız bulunmamaktadır. Zaten basına açık olan, birçok sanatçı ve önemli ismin katıldığı bir geceydi. Sadece biz yoktuk, herkes oradaydı.” demişti.

Muazzez Abacı Adnan Oktar’dan ne kadar ücret aldı?

Muazzez Abacı’nın da Adnan Oktar’dan bu konser için 100 bin lira aldığı iddia ediliyor.

Adnan Oktar hakkındaki şuçlamalar şu şekilde:

Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanuna muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin engellenmesine dair kanuna muhalefet.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler