Ana SayfaDedikoduMuazzez Abacı’dan Onur Akay’a Dava!

İlgili Postlar

Muazzez Abacı’dan Onur Akay’a Dava!

Muazzez Abacı’dan Onur Akay’a dava haberi gündeme oturdu. Ünlü sanatçı Muazzez Abacı avukatı Aydın Kurban’a yetki verdi. Abacı, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a tazminat davası açtı.

Onur Akay’ın Köşe Yazısı Ortalığı Karıştırdı

Ünlü sanatçı ve yazar Onur Akay, Türk sanat müziğinin usta sesi Muazzez Abacı hakkında, sevenlerini üzen bir iddia ortaya atmıştı. Akay, Muazzez Abacı’nın Alzheimer olduğunu öne sürmüş ve yaptığı açıklamada, “Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı’ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konuldu. Amerika’da olan sanatçımızın bu önemli rahatsızlığını bana söylediler. Çok çok üzüldüm. Benim en sevdiğim büyük sanatçımıza acil şifalar diliyorum.” ifadelerine yer vermişti.

Muazzez Abacı’ dan Hayranlarını Kahreden Haber Geldi!…

Muazzez Abacı’dan Onur Akay’a Dava!

Pandemi nedeniyle iki yıldır psikiyatri uzmanı olan kızı Saba Abacı’nın yanında Amerika’da kalan sanatçı, sağlığının yerinde olduğunu söyleyerek, “Aslan gibiyim. Allah’ıma şükür hiçbir problemim yok.” diyerek Onur Akay’ın açıklamalarını yalanlamıştı.

Ünlü sanatçı Muazzez Abacı avukatı Aydın Kurban’a yetki verdi. Abacı’nın ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a tazminat davası açtığı öğrenildi.

Muazzez Abacı Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler