Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » Morena Taraku Dünyaya Açılmak İçin Türkiye’ye Geliyor
Morena Taraku Dünyaya Açılmak İçin Türkiye'ye Geliyor
Morena Taraku Dünyaya Açılmak İçin Türkiye'ye Geliyor

Morena Taraku Dünyaya Açılmak İçin Türkiye’ye Geliyor

Kosova’lı şarkıcı Morena Taraku, dünyaya açılmak için Türkiye’ye geliyor. Baklan ülkelerinin sevilen şarkıcısı Morena Taraku, kariyerinde büyük başarılar hedefleyen genç ve başarılı bir şarkıcı. Sesini dünya çapında duyurmak için ilk rotası Türkiye olan başarılı şarkıcı sürprizlerle gelecek!


Balkan Ülkelerinde Ödül Aldı

Aslen Kosovalı olan Morena Taraku, 2010 senesinden beri profösyonel olarak müzikle ilgileniyor. Çıkış yaptığı günden bu yana, ülkesinde ve diğer Balkan ülkelerinde çok sevilen şarkıcı, Balkan ülkelerinden “En İyi Pop Şarkıcısı” ödüllerine de sahip.

“My Love” Çok Sevildi

Uzun süredir ülkesinde müzik sektöründe olan Morena Taraku’nun yükseliş şarkısı “My Love” oldu. Kendine özgü yorumuyla çok beğenilen şarkının klibi de hayranları tarafından oldukça başarılı bulundu. Bu yükselişten memnun olduğunu ifade eden Morena Taraku müziğin bir çocukluk hayali olduğunu ve hayallerinin peşinden gittiği için mutlu olduğunu dile getirdi.

Morena Taraku Dünyaya Açılmak İçin Türkiye’ye Geliyor

Adından başarısı ve güzelliğiyle söz ettiren Morena Taraku‘nun en büyük hayalinin ise dünya çapında başarılı bir şarkıcı olmak istemesiymiş. Bunun için bir adım atmanın zamanı geldiğini düşünen Taraku ise yolcuğuna Türkiye’den başlayacak. Türkçe bir şarkı için önemli isimlerle çalışmaya başladığını ve büyük sürprizleri olduğunu dile getiren Morena Taraku “Dünya müziğine İstanbul’dan yola çıkarak imzamı atacağım.” dedi.


Morena Taraku Kimdir?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Caner Erkin'den İtiraf!

Caner Erkin’den Eşi Hakkında Olay İtiraf!

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin, 3 senedir yuvasını paylaştığı güzel oyuncu Şükran Ovalı hakkında yıllar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir