Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Kimdir Merve Özkaynak Kimdir?

Merve Özkaynak Kimdir?

-

Youtube’da yayınladığı makyaj videoları ile tanıdığımız Merve Özkaynak kimdir? Merve Özkaynak kaç yaşında? Merve Özkaynak aslen nereli? Merve Özkaynak hangi burç? Merve Özkaynak ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde..

Bugün Doğan Ünlüler

Merve Özkaynak Kaç Yaşında? Merve Özkaynak Aslen Nereli? Merve Özkaynak Hangi Burç?

30 Ekim 1987 tarihinde doğan Merve Özkaynak, aslen İstanbullu. Şuan 33 yaşında olan Merve Özkaynak’ın burcu ise terazi.

Merve Özkaynak Kimdir?

Merve Özkaynak 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir ablası, bir kız kardeşi vardır. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünden mezun olmuştur. Üniversitenin ilk yılından bu yana aktif olarak çalışma hayatındadır. İlk olarak Vakko’da moda danışmanı, sonrasında ise Channel’de mağaza müdür yardımcısı olarak çalışmıştır.

Merve Özkaynak, Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde tanıştığı Cem Özkaynak ile evlidir. Melisa adında bir kız çocuğu vardır.

Evlendikten sonra iş hayatına ara vererek yarım kalan öğrenim hayatına geri dönen ünlü fenomen Merve Özkaynak, üniversitede iletişim bölümünde okumuştur.Üniversitedeki eğitimi sırasında da reklam ajanslarında yine çalışmaya devam etmiş, mezun olunca da yine bir reklam ajansında müşteri temsilciliği yapmıştır. Sonra da uluslararası bir dergma müdürlüğü yapmıştır.

Son olarak da kişisel ilgi alanı olan moda, makyaj ve bakım konularıyla uzmanlık alanı olan dijital pazarlamayı birleştirmiştir. Çocukluğundan ve ilk iş deneyimlerimden kalan moda, makyaj ve bakım üzerine bir şeyler üretme fikri ile şu an onu tanıma sebebimiz olan Youtube’daki video bloglara başlamıştır.

Youtube’a koyduğu moda, makyaj ve bakım hakkındaki videolarda ürünleri tanıtması ve tanıtım yaparken kullandığı üslubu, diksiyonu, jest ve mimikleri, sempatik ve samimi tavırları ve güzelliği ile kısa zamanda gönüllere taht kurmuştur. Şuan Youtube’da 2 milyon takipçiye ulaşmıştır.

 

 

 

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demet Akalın İmla Hatalarıyla Gündem Oldu

0
Polemiklerle gündemden düşmeyen isimler arasında olan Demet Akalın sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu kez Türkçesiyle gündeme gelen Demet Akalın imla hatalarıyla gündem oldu....
Burcu Derya Kimdir?

Burcu Derya Kimdir?