Ana SayfaKimdirEray Aksungur Kimdir?

İlgili Postlar

Eray Aksungur Kimdir?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Eray Aksungur kimdir? Eray Aksungur kaç yaşında? Eray Aksungur TV programları neler? Eray Aksungur aslen nereli? Eray Aksungur hangi burç? Eray Aksungur hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Eray Aksungur Kaç Yaşında? Eray Aksungur Aslen Nereli? Eray Aksungur Hangi Burç?

Eray Aksungur 1 Ocak 1997 tarihinde Bolu’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bolulu olan Eray Aksungur, Oğlak burcudur.

Eray Aksungur Kimdir?

Eray Aksungur aşçılığın çocukluk hayali olduğunu dile getirmektedir. Hayallerinin peşinden gitmek için ilk adımı çok küçük yaşlarda atan Eray Aksungur Mengen Aşçılık Lisesi’nde eğitime başlamıştır. Orada aldığı iki senelik eğitimin ardından Bodrum Divan Otel’de ilk stajını tamamlayan ve tekrar okuluna dönen Aksungur, bir sonraki sene Maxx Royal Kemer şirketinde stajyer olarak görev almıştır.

Okulunun son senesinde, okul başkanı olan Eray Aksungur, okulunu bitirdikten sonra Bodrum Marina Yat Kulübü’nde 1 sezon boyunca şeflik yapmış, ardından, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık bölümünde 2 yıl daha eğitim alarak iş hayatına devam etmiştir.

Okulu bitirdikten sonra İstanbul’a gelen ve çeşitli yerlerde çalışarak kendini geliştirmeye devam eden Aksungur, Lezzet Akademisi adlı programdan teklif alarak orada yarışmış ve finale kalarak yarışmayı ikinci olarak bitirmiştir. Ardından tekrar Bolu’ya dönen ve çeşitli yerlerde çalışan Eray Aksungur, bu yıl MasterChef’e başvurarak yeni sezonda ana kadroda yer almaya hak kazanmıştır.

Eray Aksungur TV Programları

  • 2020 – MasterChef Türkiye
  • 2019 – Lezzet Akademisi
Önceki İçerikUmut Evirgen Kimdir?
Sonraki İçerikMerve Özkaynak Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler