Ana SayfaDedikoduMerve Özbey Oğlunun Yüzünü İlk Kez Paylaştı!

İlgili Postlar

Merve Özbey Oğlunun Yüzünü İlk Kez Paylaştı!

İki yıl önce Kenan Koçak ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Merve Özbey, geçen eylül ayında ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Merve Özbey oğlunun yüzünü ilk kez paylaştı. İşte o kare;

“Oturdum Bir Kenarda Düşündüm”

4 Ağustos 2022’de doğum öncesi son kez saheye çıkan Merve Özbey, oğlunu kucağına almasına birkaç gün kala takipçileriyle dertleşmişti. “Doğuma günler kala her anne adayı gibi az önce oturdum bir kenara düşündüm” diyen Dokuz ayı ilk öğrendiğimdeki heyecanımı, telaşımı, korkumu, paniğimi, dokuz ay boyunca hiç bitmeyen mide bulantılarımı, tansiyon düşüklüğünü, halsizliğimi, ağrılarımı… Bir yandan ilk göz ağrıma, Elif’ime yetebilme çabalarımı… Aynı anda hem anne hem eş hem ev kadını hem iş kadını olmaya çalışırken, ara ara kendimden ne kadar vazgeçtiğimi enine boyuna düşündüm. İlk hamile kaldığımı öğrendiğimde ‘Acaba Elif’e yanlış mı yaptım?’ diye düşünürken, ‘Onu daha mı az seveceğim acaba?’ diye hayıflanırken, bir kadının sadece evlatları için gönlünün ne kadar genişleyebileceğini gördüm” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü isim, “İlk hamile kaldığımda Elif’te hiç bunları yaşamamıştım. Zaten zaman zaman sizlerle de konuşuyorduk ama bu sefer junior bizi biraz yordu açıkçası. Hormonlarım ters döndü, tanımadığım bir kadın haline geldim. Doktorlarla, pedagoglarla, psikologlarla konuştuğumda bunların hepsinin çok normal olduğunu fark ettim, sonra ara ara sizlerle dertleştik. Demem o ki artık yolun sonuna geldik. Birkaç güne kavuşacağız inşallah. Şu anda tek dileğim sağlıkla oğlumu kucağıma alıp iki evladım da evimde, işimi de ailemi de sarıp sarmalayabilmek. Ve bunların hepsinden önce artık eski Merve’ye kavuşabilmek. Çünkü siz varsanız, bunların hepsi. Siz yoksanız bu saydıklarınızın hiçbiri yok demektir. Eski Merve’yi de özlemedim değil. Hele ki işimi ne kadar özlediğimi size anlatamam. Bu süreçte dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum. Her anne adayının bir avazda, sağlıkla, sıhhatle evlatlarına kavuşmalarını diliyorum. En yakın zamanda görüşmek üzere” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler