Ana SayfaDedikoduMelis Sezen'den Dikkat Çeken Açıklamalar

İlgili Postlar

Melis Sezen’den Dikkat Çeken Açıklamalar

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz”de Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, Marie Claire dergisine verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlattı. Melis Sezen’den dikkat çeken açıklamalar geldi. İşte ünlü oyuncunun o açıklamaları;

“Kendimi Hiçbir Zaman Kısıtlamayı Ve Kalıplara Sokmayı Sevmem”

Genç yaşında birçok farklı projeye imza atan Melis Sezen’in mutluluğu ve heyecanı yüzünden okunuyordu. Projeleriyle alakalı hisleri kendisine sorulduğunda şu şekilde ifade etti; “ Hepsi bambaşka yönlerimle tanışmamı, kendimi daha çok keşfetmemi ve bir oyuncu olarak her zaman daha çok öğrenmemi sağlıyor. Şimdi yeni yarışma programımız “Maska Kimsin Sen” de hiç yapmadığım bir şey yapıyorum ve dedektif oluyorum. Kendimi hiçbir zaman kısıtlamayı ve kalıplara sokmayı sevmem, bu nedenle bambaşka bir platformda yeni bir yönümü daha keşfettiğim için çok heyecanlıyım.”

Karanlık Karakterler Seviyor

Oyunculuğu, “kendi katmanlarını keşfetmek” olarak tanımlayan Sezen, duygusu güçlü karakterlere hayat vermek istediğini söyledi.

Sinemada özellikle Tim Burton’ın filmleri gibi gotik yapımları sevdiğini dile getiren oyuncu, karanlık karakterleri canlandırmayı hayal ettiğini söyleyerek, “Harley Quinn’i oynamak isterdim; bir de Black Swan’daki Nina’yı. Tabii Kill Bill’i de atlamamak lazım” dedi.

Çıkış yapmasını sağlayan Derin rolüyle ilgili sorulara da yanıt veren Melis Sezen, karakterle ortak noktalarını şu sözlerle anlattı:

“Derin, inandığı şeylerin peşinden koşan bir kız. Sadece inandıklarını kendi gerçeklik algısına göre belirleyebiliyor. Ben de inandığım şeyin peşinden koşarım ama onun gibi kafama göre gerçeklik yaratmam.”

Bu karakteri canlandırmaktan büyük keyif aldığını ekleyen oyuncu, “Derin bana uçsuz bucaksız geliyor. Onunla birlikte kendimi keşfediyorum” dedi.

Melis Sezen: Benim Dünyamda Buna Yer Yok

Melis Sezen’den Dikkat Çeken Açıklamalar

Aşk hakkındaki soruları da yanıtlayan Melis Sezen, “Aşk bir anda hayatın akışının arkasına müzik koymak… Ya da roller coaster’ın bir anda hızlanıp yükselmesi ve yavaşlaması gibi… Sanki kontrolü sizde değil. Fakat insanı dinç tutan, bilmediği duygular yaşatan bir şey. Hayatın güzel bir esprisi” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler