Ana SayfaDedikoduMelis İşiten'den Kaza Sonrası Paylaşım

İlgili Postlar

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyunu ekibi, 21 Kasım’da turne dönüşü Amasya’da kaza yapmıştı. Kazada Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu yaşamını yitirmişti. Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten de kazada ölümden dönmüştü. Üç arkadaşının ölümüyle yıkılan oyuncu, paylaşımlarına gelen tepkilere yanıt verdi. Melis İşiten’den kaza sonrası paylaşım geldi. İşte o paylaşımlar;

Herkesi Üzen Kaza

‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyununun Karadeniz turnesi sırasında Merzifon’da geçirdikleri trafik kazasında tiyatrocuları taşıyan minibüsün bir TIR’a çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmişti. Tolga Güleryüz, Burak Topçu ile Özgür Karataş hayatını kaybederken; Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralanmıştı.

Kaza Sonrası Paylaşım

Kazada yaralan oyuncu Melis İşiten, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı:

Çok büyük bir şey yaşadık. Kaybımız ve acımız tarifsiz. Biz sağ kaldık, buna şükredip hayatımıza devam etmek için güçlü olacağız. Beraberiz. Sergen’in bilinci açık…Geçecek, geçireceğiz. Seviyorum.

Melis İşiten Kimdir?

Melis İşiten’den Kaza Sonrası Paylaşım

21 Kasım’daki kazada bacağından yaralanan Melis İşiten, ölümden döndüğü tarihi koluna kazıttı.

Ayrıca eğlenceli paylaşımları nedeniyle kendisini eleştirenlere yanıt veren İşiten, şu ifadeleri kullandı:

Bu sefer hiç etkilenmiyorum linçlemelerinizden ya da yaftalamalarınızdan. İnanın yasımı tutma şeklimle ilgili ve kaybettiğim can arkadaşıma olan sevgimle ilgili kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilim. Hayattayım, iyileşiyorum, iyileşmek için sahip olduğum yegâne güç; kızım, kalabalık dünyamız ve işim…Benim içim kalbim çok rahat, annem babam üzülüyor diye yazıyorum. Yapmayın işte, bırakın nasıl hallediyorsak halledelim; hepimiz, kendimizce, bir şekilde… Bari buna dokunmayın. Geçmiş olsun dileklerinizi kalbime koyup, karanlık zihinlere şifa diliyorum.

Sergen Deveci İyi Olduğunu Haber Vermişti

Öte yandan kazada yaralanan Sergen Deveci, geçtiğimiz haftalarda boynunda ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ambulans uçakla İstanbul’a getirilerek ameliyat edilmişti. Deveci, ameliyat sonrasında yaptığı açıklamada “Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” demişti.

“Onlara İhanet Etmeyeceğiz”

Ceyhun Fersoy da duygularını şu sözlerle dile getirmişti;

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Şimdi ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. Üç değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Onlara ihanet etmeyeceğiz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler