Magazin Haberleri » Ünlüler » Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Haberler Var!
Mehmet Ali Erbil'in Doktorundan Haberler Var!
Mehmet Ali Erbil'in Doktorundan Haberler Var!

Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Haberler Var!

Yaklaşık 5 aydır yoğun bakımda kalan ve sonrasında komdan çıkarak normal odaya geçebilen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den bir güzel haber daha geldi.


Mehmet Ali Erbil’in Doğum Gününden Detaylar…

Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Haberler Var!

Uzun zamandır yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından ilk kez paylaşım yaparak sevenlerini heyecanlandırmıştı. Sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil’in doktoru tarafından bu defa daha da güzel haberler verildi. Doktoru ünlü şovmenin artık espri yapmaya bile başladığı söyleyerek ailesini ve tüm sevenlerini sevince boğdu.

Mehmet Ali Erbil kimdir?

Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbi’de, ünlü şovmenin tüm yaşamsal davranışlarının normal düzeye ulaştığını açıklayarak Artık konuşabiliyor, az da olsa yemek yiyor. Üstelik seçim yapmıyor, hastane yemeğinden bile tadıyor. İnşallah güzel günler göreceğiz” dedi.


Doktor Jan Klod Kayuka Ünlü Şovmen Hakkında Bilgi Verdi

Mehmet Ali Erbil’in doktoru olarak adını duyuran İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Jan Klod Kayuka, ünlü şovmen’in sağlık durumu hakkında şu bilgileri sevenlerine iletti; “Çok olmamakla birlikte ağızdan besleniyor. Ruh haline göre dönem dönem espri bile yapıyor.”

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Deniz Seki ve İrfan Özçelik Ayrıldı Mı?

Deniz Seki ve İrfan Özçelik Ayrıldı Mı?

2019 senesinden beri İrfan Özçelik’le mutlu bir birlikteliği olan Deniz Seki’nin sevgilisinden ayrıldığı iddiaları gündeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir