Ana SayfaÜnlülerMehmet Ali Erbil Hastaneye mi Kaldırıldı?

İlgili Postlar

Mehmet Ali Erbil Hastaneye mi Kaldırıldı?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in evinde düşerek hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Erbil’den açıklama geldi. Detaylar haberimizin devamında…

Mehmet Ali Erbil kimdir?

Şükürler Olsun

Çarkıfelek programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan Mehmet Ali Erbil’in hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Tolga Yüce, ünlü şovmenin hastaneye kaldırıldığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını duyurdu. Sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil ile çektiği pozunu paylaşan Yüce, “Değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil’in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Şükür an itibarıyla hepinize çok selamları var. En son hali sağlık durumu gayet iyi şükürler olsun” dedi.

Erbil arkadaşının gönderisini kendi profilinde yayınladı ayrıca yemek yerken çekilen bir fotoğrafını da paylaştı.

Bizi Üvey Babama Ezdirdi

Mehmet Ali Erbil Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına konuk oldu. Erbil, aylar süren hastalığı ve iyileşme süreci sonrası, ilk kez bir tv programına katıldı ve adeta 40’ta muhteşem bir Mehmet Ali Erbil belgeseline imza attı. Ateş’in “Anne ve babanıza hala öfkeli misiniz?” sorusuna;

“14 yaşıma geldiğimde, üvey baba beni ergen döneme girdiğim için evde istemedi! Annem de çaresiz kaldı, çok sevdiği için saygı duyuyorum, bize sahip çıkamadı. Film gibi, üvey annem de abimi istemedi. Dediler ki bunlara bir yatılı okul bulalım, en yakını baba sanatçı ya, konservatuar olur. İkimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı. Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Abim kazanamadı. Ben yatılı okula girmiş oldum ve annem Ankara’da ben de Ankara’da okuyorum. Yine ilişkimiz hiç normal değil.

En acısı, hiç unutamadığım, kirli çamaşırlarımı anneme yıkatmıyordu üvey babam. Komşumuz vardı ben komşumuza deterjan alırdım, komşumuz yıkardı benim çamaşırlarımı. Yatakhaneye gelirdim gece ağlardım, ‘Allahım ben hiç böyle olmayacağım ben hiç ayrılmayacağım, hiçbir zaman karımla ayrılmayacağım, böyle çocuklarım olmayacak benim’ derdim. Ama hiç dediğim olmadı, dünya istediğin gibi sürmüyor. Bu arayıştan, bu sevgisizlikten 4 tane eşimden de ayrıldım, annemi sevemedim sonra. Bu benim hatam değil. Sevemedim Annemi, içimden öyle şeyler boşaldı gitti ki, sevemedim asla! Bizi üvey babaya ezdirdiği için!” şeklinde yanıt verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler