Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı 52. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylan'la Han Tekrar Birlikte Olmaya...

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylan’la Han Tekrar Birlikte Olmaya Başlıyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 52. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Gülben, Esat’la yakınlaşmak için kendisini zorlar. Ancak, Esat’ın yanında yatmasına izin vermez. Gülben, yeni evinin bir odasına çöplerini doldurmaya başlar. Naci, Safiye’nin yanına sık sık gidip gelmeye başlar. Esat, Gülben’e böyle devam edemeyeceğini söyler. Han, Ceylan’a gitmesini istemediğini söyler. Masumlar Apartmanı 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ceylan’la Han tekrar birlikte olmaya başlıyor.

Salı Dizileri 2021

Ceylan’la Han Tekrar Birlikte Olmaya Başlıyor!

Masumlar Apartmanı 52. bölüm 2. fragmanında; Safiye, evde Gülben gibi davranan annesinin hayalini görmeye başlıyor. Naci, Safiye’ye evlendikten sonra yaşayacakları evi anlatıyor. Bir de bebek istediğini söyleyince Safiye, Naci’ye kendisinin yürümeden koşmasını istediğini söylüyor. Esat, Gülben’e tek bir çareleri kaldığını söylüyor. Ceylan ile Han, barışıyor ve tekrar birlikte olmaya başlıyor.

İşte Masumlar Apartmanı 52. bölüm 2. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 51. BÖLÜM ÖZETİ!

Gülben, Abidin’le konuştuktan sonra dışarı çıkar. Ama taksinin gittiğini görüp panik olur. Bir de telefonunu çamura düşürünce oturup ağlamaya başlar. Şennur, Gülben’in yardımına yetişir. Onu, arabaya bindirir. Gülben, bir yere daha uğrayacağını söyleyip annesinin mezarına gider.

Onun yüzünden yaşadıklarını bir bir anlatıp içini boşaltır. Şennur’un, kendisine yakın davranışı karşısında Gülben, onun koluna girmesine izin verir. Eve geldiğinde Safiye, Gülben’e yüzüğünü göstermeye çalışır. Ama Gülben, bir türlü ablasının yüzüğünü göremez.

En sonunda fark edip onun adına çok sevinir. Ama henüz evlenme teklifini kabul etmediğini öğrenince ona tepki gösterir. Abidin, konuşmak için Han’ın yanına gider. Ona, akıl hastası kız kardeşleri yüzünden yaşadıklarını yüzüne vurur. O evliliği onaylamadığını da yineler.

O sırada Esat gelir. Babası Esat’a, Gülben’e acıdığı için evlenmek istediğini ima eder. Esat, babasını silip Gülben’le konuşmaya gider. Hikmet, Esat’ı içeri buyur eder. Esat, bir an önce düğün yapmak istediğini söyler. Hemen hazırlıklar başlar. Gülben, kliniğe gidiyor ve doktor hanıma korkularından bahseder.

Düğünde, altına kaçırmaktan korkan Gülben, aslında annesinin nefretine bile muhtaç olduğu için bunu yaptığını anlar. Düğün günü gelir. Esat’ın düğün şahidi olarak Selami Şahin gelir. Gülben ile Esat’in nikahları kıyıldıktan sonra Selami Şahin’in şarkılarıyla dans ederler.

Gülben, altına kaçırmadan düğünü bitirir. Esat ile birlikte evlerine gider. Naci, herkes gittikten sonra Safiye’yi dansa kaldırır. İkili dans ettikten sonra Safiye, eldivenini çıkarıp Naci’ye cevabının evet olduğunu söyler. Ceylan, yurt dışına gitmek üzereyken Esat’ın ısrarıyla düğüne katılır.

Ama gitmekte kararlı olduğunu Han’a söyler. Esat ile Gülben, evlerine gider. Gülben, huzursuzlanmaya başlar. Hemen banyo yapmak ve kendi odasında yatmak ister. Esat’dan da banyo yapmasını ister. Han, dışarı çıkmak için kapıyı açtığında karşısında Gülben’i görür. Gülben, Han’a sarılıp orada kalamadığını, ondan kendisini bırakmamasını ister.

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Gülben’le Devam Edemeyeceğini Anlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

0
Şuanda aynı tiyatro oyununda oynyan Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü "Rahat ve uyumlu bir ikili olduk." dedi. İşte ünlü oyuncuların o açıklaması; Daha önce de...