Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı 51. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Safiye Gülben'den Ayrılacağı İçin Üzülüyor!

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Safiye Gülben’den Ayrılacağı İçin Üzülüyor!

-

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 51. yeni bölümüyle 14 aralık salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Naci, Safiye’nin saçlarına dokunup onun saçlarının her teli için ayrı bir kalp çarptığını söyler. Safiye, Naci’nin saçına dokunmasına izin verir. Gülben ile Esat’ın düğün günü gelir. İkili sonunda evlenecek olmalarının mutluluğunu yaşar. Masumlar Apartmanı 51. bölüm 2. fragmanında; Safiye, Gülben’den ayrılacağı için üzülüyor.

Salı Dizileri 2021

Safiye Gülben’den Ayrılacağı İçin Üzülüyor!

Masumlar Apartmanı 51. bölüm 2. fragmanında; Gülben, ailesiyle birlikte son kez aynı sofraya oturuyor. Neriman’ın aynı sofraya son kez oturduklarını hatırlatmasıyla Safiye, göz yaşlarını tutamıyor. Safiye, Naci’nin evlenme teklifini kabul ediyor. Düğünde Naci ile Safiye, dans ediyor. Gülben, ablasının nefretine bile muhtaç olmasının üzüntüsünü yaşıyor.

Masumlar Apartmanı 51. bölüm 2. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 50. BÖLÜM ÖZETİ!

Ceylan, kazan dairesine kendisini kapatan Han’ın yanına gidip gece onunla orada kalır. Daha sonra onu oraya kapatıp kapatılmanın nasıl bir şey olduğunu anlamasını ister. Esat, gelip Han’ı oradan çıkartır. Tomris, babasıyla birlikte Safiye’nin evine gider. Tomris, kendi elleriyle yaptığı kurabiyeleri Safiye’ye verir.

Daha sonra ondan yemesini ister. O yiyemiyor ama Hikmet gelip kurabiyelerden yemek ister. Safiye, babasının kurabiyeleri yemesine engel olmaya çalışırken kurabiyeler yere düşer. Tomris’in kalbi çok kırılır. Safiye, Tomris’in kalbini kırdığı için çok üzülür ve gidip ondan özür diler. Ona durumunu da güzel bir dille anlatır.

Esat, Gülben’i alıp evine götürür. Birlikte yeni yıl ağacı süsler ve yemek yerler. Esat, Gülben’den değişmesini evlendikten sonra birlikte yaşayacaklarını söyler. O sırada Esat’ın annesiyle babası gelir. Abidin, Gülben’e küçümseyen bakışlarla oğluna o zavallıyla mı evleneceğini sorar.

Esat, Gülben’le evleneceğini ve çok mutlu olacağını söyler. Abidin, Gülben’e elini uzatıp öpmesini ister. Gülben, babasının bile elini öpemediği kimseye sarılamadığı için fenalaşır. O sırada Abidin, yılbaşı ağacını devirir. Gülben, kliniğe seansa gider. Doktor hanımla konuştuktan sonra Abidin’le yüzleşmeye gider.

Ona, mutluluklarına engel olamayacağını, elini kendisine nefretle değil sevgiyle uzatırsa o gün onun elini öpeceğini söyler. Safiye, Ceylan’dan yemek yapıp getirmesini ister. Onu da yemeğe davet edip ilk kez başkasının yaptığı yemeği yer. Ertesi gün de Naci’nin dükkanına kitap almaya gider.

Naci, Safiye’ye bir sürpriz yapıp ona aldığı yüzüğü verir ve evlenme teklifi eder. Han ise, Ceylan’la samimi olan komşusunun evini çiçeklerle doldurup ondan bundan sonra kendi çiçeklerini sulaması yazılı bir not bırakır.

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gülben İle Esat Evleniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü: Rahat ve Uyumlu Bir İkili Olduk

0
Şuanda aynı tiyatro oyununda oynyan Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü "Rahat ve uyumlu bir ikili olduk." dedi. İşte ünlü oyuncuların o açıklaması; Daha önce de...