Perşembe, Ocak 27, 2022
Ana SayfaDizilerKanunsuz Topraklar 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Herkes Gülfem'le Davut'u Kurtarmak için...

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Herkes Gülfem’le Davut’u Kurtarmak için Seferber Oluyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 11. yeni bölümüyle 15 aralık çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Murtaza, Gülfem’e babasını Yusuf’un öldürdüğünü Davut’un da azmettirdiğini söyler. Yavuz, bir an evvel Behice ile evlenmek için acele eder. Behice, ablasının karşı çıkmasına rağmen Yavuz’la evlenmeyi kabul eder. Davut ile Gülfem, madeni kontrol etmek için aşağı iner. Ali, madenin değerini düşürmek için orayı patlatır. Gülfem ile Davut, göçük altında kalır. Kanunsuz Topraklar 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Herkes, Gülfem’le Davut’u kurtarmak için seferber oluyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Herkes Gülfem’le Davut’u Kurtarmak için Seferber Oluyor!

Kanunsuz Topraklar 11. bölüm 1. fragmanında; Patlamadan sonra Gülfem, yaralanıyor. Davut, çaresizce onu yukarı çıkartabilmek için uğraşıyor. Ali, Gülfem’in madende olduğunu öğrenip hemen onun kurtarılmasını istiyor. Herkes Gülfem ile Davut’u kurtarmak için uğraşıyor. Celal, onları kurtarmak için madene iniyor.

İşte Kanunsuz Topraklar 11. bölüm 1. fragmanı…

 

KANUNSUZ TOPRAKLAR 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Murtaza, Gülfem’e babasını kimin öldürdüğünü bildiğini söyler. O sırada Yavuz, onun kendi adını vereceği için çok korkar. Murtaza, onun adını verirse parasını alamayacağını bildiği için Malik’i Yusuf’un öldürdüğünü, Davut’un da azmettirici olduğu yalanı söyler.

Gülfem ile Fikriye, Davut’un babalarını öldüreceğine inanmaz. Yavuz, Murtaza’yla konuşup anlaştıktan sonra Malik beyin vasiyetini kızlarına okur. Akabinde kendisinin Behice ile evlenmek istediğini söyler. Gülfem, daha babalarını yeni toprağa verdiklerini bu evlilik için acele etmemesini ister.

Behice ise, Yavuz’un evlenme teklifini kabul eder. Yavuz, evlilik işlemlerine başlar. Rafet’in ölümünden sonra yerine Göksel Yılmaz gelir. Davut’u alıp bir mezarın başına götürüp silahı kafasına dayar. Daha sonra kendisini tanıtıp bundan sonra onun iş adamı olacağını, kardeşi Celal’inde madenciler lokalini işleteceğini, tüm bunlar olurken kendisi ne derse onu yapacağını söyler.

Ali’nin Fransızlarla anlaşma içinde olduğunu öğrenen Davut, bu durumu Göksel beye söyler. Bahar, Gülfem’le görüşüp ona ortaklık teklif eder. Gülfem, Bahar’ın teklifini kabul etmez. Yavuz, mahalleyi yıkıp oraya maden yapmaya karar verir. Ali, Yavuz’u yanına çağırıp orayı kendisinin işleteceğini söyleyip onu tehdit eder.

Mahalleli, Yavuz’un üzerine yürüyüp onu linç etmeye çalışır. Davut’un annesi onu mahallelinin elinden zor kurtarır. Yavuz’un ona para teklif etmesi geri teper. Yavuz, yine mahallelinin eline düşer. Gülfem, Yavuz’un madende hiçbir önlem almadığını öğrenir.

Madenin durumunu kontrol etmek için Gülfem ile Davut, madene iner. O sırada Ali, madenin değerini düşürmek için madenin patlamasını sağlar. Gülfem ile Davut, madende iken büyük bir patlama olur.

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gülfem İle Davut Göçük Altında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Nalan Sedat'la İlgili Hangi Gerçeği Öğreniyor

Camdaki Kız 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Sedat’la İlgili Hangi...

0
Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 28. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nalan, Sedat’la barışıp konağa döndüğü için kendisini sorgular. Muzo...